Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » '6 éve volt 1 császárom...

'6 éve volt 1 császárom függőleges vágással altatásban, lessz nem sokára 1 ujabb császárom csak érzéstelenítéssel, . Rettegek, hogy nem használ az érzéstelenítő halottam már ilyet nem egyett. Ti, hogy tapasztaltátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelik, hogy hat-e az érzéstelenítő. Nem vágnak beléd úgy, hogy nem hat.
2010. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, azt ellenőrzik, hogy hatott e az érzéstelenítő rendesen! Nekem is így született a második babám, nem altattak el, és minden rendben volt.

Szabad tudni, hogy előzőleg miért függőlegesen vágtak?

2010. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit sem éreztem, még azt sem hogy állitolag besegitettek amikor kivették és a gyomromnál rányomtak a hasamra. De nekem amikor érzéstelenitő után lefektettek megnézték azt hiszem tüvel vagy hideg valamivel hogy érzékeny e. Kérdezgették elvileg több helyen de semmit sem éreztem. Ez volteste8-kor és először 3körül kezdtem el érezni a lábujjamat. Aztán 4-fél 5 lett mire már elmult mindenhonnan az érzéstelenitő.

Nekem "nagyon" jó tapasztalatom van az érzéstelenitővel kapcsolatban ugyhogy csak biztatni tudlak, hogy nem lesz ott semmi gond.

Melyik korházban leszel? Egyébként miért nem kérsz altatást ha ennyire félsz? Nem lehet? Amikor én szültem a szobatársam altatást kért, pont azért amit te is leirsz, hogy félt. Neked nem lehetne?

2010. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el sokkal szebb élmény lesz így,és nem viseli meg a szervezeted úgy mint az altatás.látod,hallod a babád rögtön ,és egy órán belül szoptathatsz!Én személy szerint nem hallottam olyat hogy valakinek nem sikerült az érzéstelenítés,biztos hogy nagyon ritka!Két éve nagyon pozitív császárom volt!November közepén újrázom én is!35h.kismama
2010. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11:38 Nagyon ritkán tényleg előfordul, hogy nem sikerül rendesen az érzéstelenítés, de ezt rögtön észreveszik. Nyilván senkit sem vagdosnak tovább ha az első szike szúrásra közli, hogy fáj.
2010. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagykanizsán szülök és itt nincs kívánság műsor sőt a babát se mutatják meg és csak félnap múlva viszik oda szopizni.
2010. okt. 12. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2 éve született a fiam szintén a kanizsai kórházban. Amikor kivették egyből megmutatták, majd mosdatás után is visszahozták egy kicsit mutatóba. 3 órakor született meg, és a 7 órás szoptatásra már hozták is. Kérés nélkül.

Az érzéstelenítő hatását nem csak az elején nézték, hanem az anesztes orvos a műtét alatt többször is megcsipkedett, hogy meddig érzem. Ne aggódj, nem lesz semmi baj!!!

2010. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a biztatásokat:)
2010. okt. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!