Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt ehetek szőlő...

Vajúdás alatt ehetek szőlő cukort?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem ajánlott az evés ivás vajúdás és szülés alatt,de tudtommal energiát ad a szóló cukor,valaki próbálta közben?

#szülés #Szőlő cukor
2023. jún. 28. 14:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Haladóbb szemléletű helyeken ehetsz bármit, amit megkívánsz. De olyanról is hallottam, hogy csak vizes textilpelenkát szívogathatott a vajúdó nő🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ehettem ès ihattam volna, de enni nem bírtam.. Inni ittam aztàn hànytam egy csomót és úgy rémlik volt egy pont ahol azt mondtàk inkább már csak nagyon pici kortyokat igyak, ha muszàj.. mikor betoltak a műtőbe az első mondatom amire emlèkszem, hogy nagyon szomjas vagyok…
2023. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%

De ezt hogy kell elképzelni, hogy nem ehetsz? Előveszed a szendvicsedet és kitépik a kezedből, vagy mi a szösz? Meg elveszik a szád elől az innivalót?

A vajúdás látens szakánál még nyugodtan lehet enni, inni. Aztán eljön az aktív vajúdás, amikor már örülsz, ha lélegezni sikerül. Olyankor már nem valószínű, hogy fogsz enni. Az aktív vajúdás után jön a kitolás.

Persze, mindig adódhat probléma, de úgy nekivágni a gyerekvállalásnak, hogy mindenféle horrort mozizunk be magunknak kész elmebaj.

2023. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én 12 órát vajúdtam, de akkor már 3. napja voltam kórházban, éhes is voltam, meg a figyelmem is elterelte, ha eszegettem vmit.

Néha ettem egy szőlőcukrot/ropit, és óvatosan iszogattam is.

Azért óvatosan, mert bár nagyon szomjas voltam, nem mertem sokat inni, mert ágytálba pisilni sosem tudtam :/

(Az első szülésznőm nagyon aranyos volt, kikísért pisilni is, mikor kértem, de a váltás -aki kb. 3x akkora volt- közölte, hogy ő nem bír kikísérni, hozza az ágytálat. Na onnantól cseppeket ittam.)

2023. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ja, az még kimaradt, hogy tudtam menni, csak az érzéstelenítő miatt kellett (volna) kísérő.
2023. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"De ezt hogy kell elképzelni, hogy nem ehetsz? Előveszed a szendvicsedet és kitépik a kezedből, vagy mi a szösz? Meg elveszik a szád elől az innivalót?"


Barátnőm mesélte, hogy kekszet és banánt evett, bement az orvos, és konkrétan leb.ta,hogy mit képzel, ez itt tilos, vajúdás közben nem szabad enni, max pár korty vizet ihat, ha nagyon muszáj.

2023. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
36%
#26 Ok, lebasznak. És? Mire a szülőszobára jutunk, megszoktuk, hogy leteremtenek. Ez nem kéne, hogy bárkit megrendítsen. Szerencsére 2 fülünk van. Az egyiken be, a másikon ki.
2023. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
55%

#27, nem mindenki ilyen.

Engem mondjuk pont nem érdekelt a szőlőcukor-víz szabály, nálam volt kaja, és a kórházba is úgy mentem, hogy előtte bőségesen ettem, de látod, itt is van, aki elhiszi, hogy nem szabad enni vajúdás alatt.

2023. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
87%

"De olyanról is hallottam, hogy csak vizes textilpelenkát szívogathatott a vajúdó nő🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️"


2018-ban, a légkondi nélküli szobában, nyár közepén, közölték, hogy nincs evés, ivás, ha nagyon kiszáradna a szám, törölgessük vizes ronggyal... Meg any_d. :D

2023. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!