Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóbarátom a szülészorvos. Ti...

Jóbarátom a szülészorvos. Ti mit adnátok neki?

Figyelt kérdés
Az első szülésemnél is visszaadta a borítékot (ő eleve mondta, hogy pénzért nem is vállal, de erősködtünk). Most a 2. babámat fogom nála szülni. Szerintetek mi az, ami azért érték is, de nem pénz? Márkás italokkal már elláttuk... Ők az esküvőnkre kultúracsekket vettek, így ez is kilőve...
2010. okt. 13. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Könyvutalvány

sportboltba v. márkás férfiüzletbe utalvány


ha megkeresztelitek lehetne keresztszülő... kellhet ennél több?

2010. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötletek. A keresztelőt azért kicsit erősnek érezném, olyan, mintha ezzel "kötnénk magunkhoz" őket. Biztos butaság, amit gondolok, de azt sokallnám. Nehogy kényszernek vegye... De a többi klassz!!!
2010. okt. 13. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Üdülési csekk esetleg?

Egyébként irigyellek. Bár nekem lenne az orvosom jó ismerősöm, aki ingyen ellát terhesség alatt, és mégis a legnagyobb biztonságban vagyok mellette. De nekünk maradt a súlyos ezresek kidobása...:S

2010. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

esetleg összeállíthatnátok egy kis ajándékkosarat, márkás csokik, italok, kávé, gyümölcsök, beletehettek utalványokat is, mindezt egy fonott kis kosárba és celofánt rá masnival.

vagy fizessetek be egy pár napos wellness-fitness programra nekik valahová, ha nagyobb összegben gondolkodtok!

2010. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jók vagytok.. .-) Nem, nem ingyen, direkt a magánrednelőbe jártam gondozásra, hogy ne ingyen legyen. De az ötletek zseniálisak!!!
2010. okt. 13. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én is ismerős orvosnál szültem azt mondta, ha oda viszek neki egy csokit is kivág:-) de azért vittem neki csak nem a kórházba, hanem haza.

2010. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én ugyanígy voltam. Az orvosom vadászik és "vettünk" neki egy vad kilövést a vadásztársaságtól.
2010. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez a "vadas" tök állat.. :-) De ő nem vadászik, sajna... :-(((

De azért köszi!

2010. okt. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!