Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez jóslófàjàs lehet?

Ez jóslófàjàs lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok ne nevessetek ki de abszolút elkèpzelèsem nincsen, milyen lehet ez a jóslófájàs illetve hogy ez az-e.

Szóval a hasam alja rèszènèl èrzem egy kèt napja pàrszor kis időre. Ilyen kis csipkelödös feszülős èrzès. Ha pihenek leülök lefekszem elmúlik. Van hogy egy kèt napig abszolut semmit sem èrzek. Van hogy akkor èrzem mikor hát na bàntanak a gàzok ès nehezebben szabadulok tölük. Vagy ha a vastabletta miatt nehezebb a wczès.

Orvos azt mondta igen ezek lehetnek azok. Csak minden nőnèl màs. Egyèbkènt màsodik gyermek lesz, elsôvel semmit sem tapasztaltam szülès elött. (Elfolyt a magzatviz ès aztàn pàr óra mulva màr a rendes fàjàsok jöttek) most 39 hetes vagyok



2023. júl. 8. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ilyennek érzem a jóslófájást.


Enyhe mensi szerű görcs, ami nekem derékbol indul, szépen 2 oldalt jön előre egészen az alhasamig. Majd néhány másodperc után vége. Nem fájdalmas. Inkább kellemetlen.

Nem minden nap. Néha-néha. Olyan mint a vajúdás. Csak sokkal-sokkal gyengébb..

A millió 1 haskeményedésről ne is beszéljünk 😃 Az már a kezdetek óta van.


30+5 hkm

2023. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!