Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elmondható általánosságban,...

Elmondható általánosságban, hogy egy 32 cm fejkörfogatú baba minden nőn kiférne?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan akin ennyi sem fért ki?

2023. júl. 11. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A válla szélesebb.

Van, aki nem tágul a megfelelő ütemben, vagy egyáltalán, abban az esetben valóban nem fér ki.

2023. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem fér ki, akkor ott más a baj.



34-35-tel első gyerekkel sem kellett gátmetszés sem..

2023. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Nekem ez egész baba nm fért ki mert iszonyat alacsony vagyok és csak úgy tudott kifejlődni hogy a csontomba ékelte a fejét. Szegény kicsim nem fért el...
2023. júl. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 33-as volt a baba feje, gatmetszes is volt meg ki is nyomtak. Elfolyt a magzatviz es vartuk hogy beindul magatol a folyamat, de oxytocin kellett meg kaptam epit is, oszinten nem tudom hogy mi volt miert kellett gatmetszes, mert en szivesebben repedtem volna, meg hogy miert nyomtak ki, de erre tudom fogni, hogy elfolyt a viz es ki kellett jonni. De azert azt szeretnem elmondani, hogy k. fajdalmas volt igy is, szoval ez hogy a 32 cm csak kiugrik magatol egy tigrisbukfenccel a vegen azert na... elhiszem hogy valaki nem kepes megszülni.
2023. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindent mindentől függ az hogy kifér e. A fejkörfogat csupán egy tényező.

A baba fekvése, az anya adottságai stb is sokat számítanak.

Tehát az hogy 32 a baba fejkörfogata meg kevés infó ahhoz hogy megíteljük azt hogy kifér e vagy sem

2023. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 35 cm volt a baba feje és csak a válla akadt el. Szerintem sok mindentől függhet de elvileg nem kellene gondot okozzon.
2023. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

nem attol fugg, hogy mekkor a feje. Be tud e illeszkedni a fej, ne legyen tartasi rendellenesseg, legyen eleg hosszu a kzs hogy ne tartsa vissza a gyereket. ne legyen a nyakan ami miatt oxigenhianyos allapotba kerul stb stb

ugyhogy ne ez alapjan probald megtippelni.

a meretek akkor fuggnek ossze ha te 50kg vagy es van benned egy 4000g-os gyerek. Ott mar nehezebb lehet minden.

mentalisan es pszichesen keszulj a szulesre, es a tested tudni fogja hogy mikor mit csinaljon:)

sikeres szulest kivanok, drukkolok

udv egy szuleszno

2023. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hanem hogy a szülőcsatornába beilleszkedik-e, meg persze létezik fájásgyengség nem megfelelő tágulás, szóval ezer oka lehet, maiért egy nő NEM képes megszülni a gyerekét.
2023. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Az enyém 33 cm-es fejkörfogattal született, azzal még nem is lett volna szerintem baj, de úgy gondolta, hogy a kis mancsait beteszi az arca elé. Azt vicces volt megszülni... Hiába volt kicsi a feje, jó nagyot vágtak rajtam.
2023. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!