Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben , nyomáskor,...

Szülés közben , nyomáskor, olyan érzés volt, mint víz alatt lenni?

Figyelt kérdés

Így engedte csak kiírni a kérdést.

Vagy én csináltam valamit rosszul?

Nyomtam nagyon erősen és közben olyan volt a beszéd körülöttem, mintha a víz alatt lennék,alig halottam valamit akárhányszor nyomtam. Másnak is volt ilyen?


2023. aug. 6. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem elsotetult minden, erre emlékszem csak... Mondjuk segítettek kinyomni a gyereket, lehet ezért is.
2023. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a szüléstől volt, ha itt és most nyomnál olyan erősen (valószínűleg nem menne, mert nem az a helyzet áll fell, nyilván az igazi szülés más, mint otthon a kanapén próbálkozni), az ugyanolyan hatással lenne a füledre.
2023. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem semmi ilyesmi nem rémlik :)

Nem lehet, hogy "rosszul" nyomtál, nem lefelé, hanem a fejedbe?

Nekem anyukám tanácsolta,hogy kitolásnàl figyeljek, mert ő alig tudott engem kinyomni, viszont màsnapra tele lett az arca hajszálér-repedésekkel, mert nem volt jó a nyomási technikája.

Én ezért végig igyekeztem arra koncentrálni, hogy lefelé erőlködjek, de lehet enélkül a dobhártyát is nagyobb terhelés érte volna, és az járhat füldugulás-szerű érzéssel.

2023. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2023. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem, vagy nem emlékszem, de egyébként amikor én szültem akkor csend volt végig. (kérésemre)
2023. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Túl sok zsír van a füledben.

Nálam is ez van, mikor a sok zsírtól valamelyest eldugul, tompábban hallok, ámde ha olyankor csuklok, akkor a csuklás idejére, arra a fél másodpercre mindig kidugul. Tehát a hasi összehúzódással kapcsolatos, hogy kidugul-e vagy sem.

2023. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!