Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem vesznek levegőt a...

Tényleg nem vesznek levegőt a víz alatt?

Figyelt kérdés

Hamarosan babaúszásra megyünk 3 hónapos Babámmal. Kicsit még félek, el sem tudom képzelni,hogy lemerüljön a víz alá. Nem fog nagyon megijedni?

Nektek hogyan reagált a babátok? Minden rendben volt, nyugodt lehetek?


2011. márc. 7. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Kisfiam 3-4 hónapos volt, mikor először úszni mentünk. Lassan 2 éves.

Az volt a célom, hogy ne féljen a víztől. Nem igazán hagytunk ki egy alkalmat sem a 2 év alatt, hacsak nem muszáj volt esetleg betegség miatt.

Ma épp ott tart, hogy nem igazán kedveli a víz fölötti feladatokat, inkább csak merülne... =)

Imád beleugrálni, semmi félelemérzete. Kétszer sírt, egyszer fázott a vízben, egyszer meg az öltözésnél sírt. (2 év alatt!)

Imádja a vizet, és nekünk ez volt a célunk. Egyszer el is aludt a lebegéses gyakorlatnál.

Tényleg nem vesznek lent levegőt, néha nyelnek a vízből, de ha meghallja a vezényszavatokat, már tudja is, mi következik. Hova fogtok járni?

Ne félj inkább majd Te! Légy magabiztos, határozott, főleg akkor, ha leviszed a víz alá. Érezze magát biztonságban Nálad. Nem kell kikapni a vízből, nem kellenek a hirtelen mozdulatok, és a rémült tekintet. Maximum nyel a vízből, vagy köhög, semmi baja nem lesz.

Pontosan tudom, mit érzel. Mikor elkezdtük, nem hittem, hogy képes leszek levinni a víz alá a fiamat, ma meg?! Látom, hogy megérte! Ez volt a célom! Nem fél, imádja a nagy vizet!

2011. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyan piciként is imádott pancsolni, sírás soha sem volt. Kb. fél éves lehetett, amikor elkezdtünk úszni járni (sajnos nincs babaúszás, csak saját magunk), és apa lemerítette a víz alá. A picúr kicsit meglepődött, de aztán ennyi, igazából nagyon nem érdekelte a dolog. Azóta is imád pancsolni, sokszor kérdezték tőlünk, hogy járunk-e babauszira, mert annyira ügyes. :)
2011. márc. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!