Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Derékfájás, enyhe rendszertele...

Derékfájás, enyhe rendszertelen mindjárt megjön érzés 38 hetesen?

Figyelt kérdés
Tegnap délután iszonyatosan elkezdett fájni a derekam, sehogy sem volt jó, itt ott társult hozzá enyhe menszez szerű görcs is, és lesugárzott a combomba, de totál rendszertelenül. Egész éjjel alig aludtam, nem találtam a helyem. Még mindig kellemetlen, zsibbogós menzesz szerű érzés van a derekamban ami néha átkúszik előre a hasamba. Nemtudom hogy ez jelezheti, hogy hamarosan beindul a buli? Vagy nektek hogyan indult, mik a tapasztalatok? Köszönöm ❤️ első baba.

2023. aug. 14. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármit jelenthet. Mindkét terhességemmel a 20.héttől jóslóztam, az elsőt 37+5 napra szültem és azt gondoltam, hogy na majd a második is hasonlóan hamarabb jön. Hát nem.

Másodiknál már konkrétan 10.perces rendszeres jóslóim voltak, amik mindig abbamaradtak, de kb minden nap a 38.héttől és mégse indult be. 39+5 napra született.

2023. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Mindkettő úgy indult, hogy elfolyt a magzatvíz. Az első terhességemnél kb.èszre se vettem, csak hogy szivárog valami… a másodiknál meg erősebb ütésszerű fájdalmat éreztem a szeméremcsontom környékén. Nagyon furcsa volt. Pàr percre rá elöntött a magzatvíz.

Egyébként sok erőt, kitartást majd a szüléshez, babóhoz sok boldogságot :)

2023. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Nemtudom pontosan kinek mit takar a jósló, viszont én is a kb. Félidőtől keményedek. Az a baj, hogy fogalmam nincs mit kell majd éreznem ha beindul 🤭 Anyósomnak például nem voltak fájásai, azt mondta, hogy mindkét szülésénél zsibbadt a dereka és ennyi. Nemtudom, hogy létezik e egyátalán ilyen, vagy csak "nyugtatni próbál". Bár nem félek a szüléstől, bent még nem maradt 🤭

Nagyonszépen köszönöm 🥰 Nekedis sok Boldogságot a gyerkőcökhöz ❤️

2023. aug. 15. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm én is :)

Minden szülés más és más. Nekem teljesen különböző volt a kettő.

Elsővel nekem is jólesett olyanokat olvasni, hogy nem fog fájni a szülés. Egyedül anyukám mondta, hogy de bizony fájni fog, sőt örüljek neki, ha fájni fog, mert az az jelenti, hogy szépen tágulok és minden valószínűleg, úgy alakul majd szülés alatt, ahogy annak lennie kell.

És igaza volt, erre koncentrálva sokkal könnyebb volt “várni” a fájásokat.

Azt meg biztosan észre fogod venni, ha megindul a szülés, ha más nem abból, hogy menni sem bírsz majd..:)

2023. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak tapasztalatot tudok írni. 38 hetesen nekem is borzasztóan elkezdett fájni a derekam, hajnalra pedig elkezdett atsugarozni a hasamban, szép lassan rendszerezodott és zuhany hatására sem múlt el. Viszont a kórházban azt mondták, hogy ez csak joslo és a nst-n sem mutatott fajasokat. Aznap délután fél 5-kor mégis megszületett a kislányom, hiába inkább a derekam fájt, mint a hasam, és mondták, hogy ez nem szülés, hanem csak jósló.
2023. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 37 héttől volt ez a menzesz szerű derèkfájás, plusz combba nyílallàs. 41 hèten inditották.
2023. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!