Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért olyan nagy dolog, hogy...

Miért olyan nagy dolog, hogy alacsony kistermetű nő létemre kétszer szültem természetesen?

Figyelt kérdés
Van két gyerekem, ha rátérünk a szülésre, egyből kérdezik,hogy császár volt,ugye? Aztán mondom,hogy nem. Erre ki vannak akadva és látszik rajtuk a döbbenet. Nagyon sok embernél… miért olyan nagy szám ez?

2023. aug. 20. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőm kb 155cm és 50 kg ha van, 3x szült természetesen és 3.6kg volt az utolsó
2023. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is viszonylag alacsony termetű vagyon és kétszer szültem természetes úton. Soha senki nem lepődött meg ezen, és nem is feltételezték, hogy császárral szültem. Érdekes emberek vannak a környezetedben.
2023. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én például egyedül itt olvastam még csak erről, mint csm indikáció. A környezetemben egy példát se tudok erre, pedig egy alacsony kolléganőm is most szült normál úton a hetekben.
2023. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy vannak többen is rajtam kívül. Egyesek viszont miért döbbennek le ezen? Egyàltalán nem a magasságtól függ
2023. aug. 20. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én 175 cm vagyok, és a doki mikor beküldött a kórházba, hogy nemsokára indul a buli, azt mondta, hogy szép magas vagyok, simán megszülöm (???). Akkor sem értettem az összefüggést.
2023. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös. Igen, még a dokik is ezt mondják. Az én orvosom is ledöbbent mikor közöltem vele a másodiknál hogy elsőt természetesen szültem. Mikor nem egy olyan nőt tudnék én is mondani, aki alacsony de természetesen szült…
2023. aug. 20. 22:47
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Hány centi vagy? 150 alatt lehet nagy szám esetleg, de afelett miért lenne?
2023. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Hogy jön ez egyáltalán szóba bárhol is? Két gyerekem van, de sosem jött szóba senkivel, hogy hogyan születtek. Persze még a legeslegelején babalátogatásnál, de ennyire akkor sem mentünk bele.

Ez biológia. A legtöbb nő fizikailag alkalmas a természetes szülésre, akármekkora termetű is. Nyilván egy széles csípőjű, kerekebb idomú nőnél egyértelműbb, de a biológia az biológia.

2023. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Le lett írva, hogy orvos is jegyezte meg. Az, hogy más még nem hallott ilyen megjegyzést, az egy dolog, attól nekünk még mondták, nem tudom mit kell értetlenkedni.
2023. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
9# Oké, és nem lehet érdeklődni milyen kontextusban jön ez egyáltalán elő? Mert attól, hogy veletek ez megtörtént, más még nem feltétlenül tudja elképzelni miért olyan állandó téma ez valahol, hogy kérdés szülessen belőle... (155 cm vagyok és 45 kg, sosem kaptam ilyen megjegyzést)
2023. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!