Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 1 hónappal lehet...

Szülés után 1 hónappal lehet menstruáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pont ma 1 hónapos a kislányom. Pár napja már csak inkább enyhe barnás vérzésem volt, de tényleg nagyon elenyésző mennyiség. Ma viszont újra piros vérzés van, mellé enyhe menstruáció szerű görcsök is társulnak. Szerintetek lehet hogy most megjött már, ilyen hamar? Szoptatok és még remélem fogok is egy jó darabig. Első babámnál 4 hónapos korában jött meg először, így akkor fixen tudtam, hogy az már az. Most így viszont nem tudom eldönteni, hogy még mindig a gyermekágyi vérzés szórakozik e velem, vagy tényleg meg jött e. Igazából a görcsölés az ami megtéveszt, eddig nem volt gond leszámítva ugye a szülés utáni első pár napot.

2023. aug. 21. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül. Lehet ez is, lehet az is.
2023. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind a 2 szülés után 5 héttel megjött. (Mind2x 4hétig tartott a gyerekágyas vérzés.


Utána hónapok kimaradtak,szoptattam

2023. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem is 5-6 hétre megjött mindkét szülés után.
2023. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szülés után 5 hétre jött meg, azóta is tűpontos. Igaz ők az első perctől tápszeresek voltak.
2023. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!