Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért engeditek be a párotokat...

Miért engeditek be a párotokat a szülőszobába?

Figyelt kérdés
Érveket, és ellenérveket is kérnék!
2010. okt. 16. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az elsö gyermeknél szóba sem volt,hogy kinnt marad.Egész végig velem volt.Persze a fejemnél.Ö vágta el a köldökzsinórt.A fiunkkal már egyedül voltam mert a férjem a lányunkal volt.Jött volna oda is,csak anyósomék megbetegedtek így nem tudott senki a lányunkra vigyázni.
2010. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ha ott van..számomra megnyugtató volt a jelenléte..
2010. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én arra lennék kíváncsi, aki nem "a fejemnél" volt.Hogyan éli meg?Maradt benne valami rossz érzés?Ugyanúgy kívánja a párját, mint előtte?Stb...stb..
2010. okt. 16. 14:01
 4/17 anonim ***** válasza:

Miért ne engedném be? Az ő gyereke születik meg.

Párom látott mindent, semmi gondja nem volt vele. Szexuális életünk azóta is rendben, 3 gyerek születését látta és nagyon örül neki, hogy ott lehetett.

2010. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nalunk az volt, hogy azt mondta egesz tehessegem alatt, hogy o bizony be nem jon, "nem akar latni ahogy szetnyilok mint egy tubarozsa". Barataik allandoan kerdeztek hogy bemegy e,. tiltakozott, hogy o nem. En soha nem mondtam semmit. Akkor en is ugy gondoltam, minek o ott, ne is jojjon. Mikor ott volt a szules ideje, o vitt a korhazba, elrohant viragert, gondoltam, most minek, meg nincs baba, mikor visszajott doki rajott hogy most fogok szulni. Kovette a tolokocsimat a liftbe, en gondoltam, na most mi van, o is jon. Mikor szuloszobahoz ertunk, senki nem kerdezte bejon vagy sem. Mar ott nem az apukaval foglalkoznak hanem a szulo novel. Otoluk lehetett volna a taxi sofor is. Mondhatom, nagyon jol esett hogy ott volt, igaz tobbet izzadt mint en. Utana honapokig ujsagolta mindenkinek, hogy milyen jo hogy ott volt, segitett, es nem is gondolta volna hogy egy no mennyit szenved egy gyerekert. Mondhatom, hogy kapcsolatunk abban a par oraban meg jobban szorosodott, az o allitasa szerint sokkal nagyobb tiszteletet erez irantam.
2010. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kerdesed masodik reszere; Semmit nem valtoztatott a szexualis eletunkbe, sot! Igaz, az elso alkalommal nagyon feltett, nehogy megsertsen, aggodott hogy nem e tul korai a szules utan.
2010. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nálunk sem változott a szülés óta semmi. Ugyanúgy kíván a férjem, pedig mindkét szülésnél benn volt. És nem csak a fejemnél. Kérdeztem tőle, hogy van e rossz érzése, azért amit látott, de azt mondta, hogy egyáltalán nem.

Nálunk szóba se jött, hogy jön vagy kinn marad szülés közben, teljesen egyértelmű volt, hogy ő is ott lesz.

2010. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem jó volt hogy ott volt! Nem is tudom mit csináltam volna ott egyedül:)

félóránként jött a doki, szülésznő, reggeltől estig vajúdtam, ők meg csak megnézték mennyire vagyok kitágulva, megkérdezték kérek-e valamit, hogy vagyok, ennyi! Unalmas lett volna egyedül. Nem zavarta hogy mások turkálnwk bennem, próbálják kinyomni a gyereket a hasamból, jóbvolt hogy volt mellettem valaki közeli. Hiába volt fogadott doki, szülésznő, az nem olyan mint egy férj, anya, barátnő! Nem olyan közvetlen! Inni ha kértem, vagy hánytam, pilini kellett kimenni ott volt aki segített szó nélkül.

Ugyan olyan, ugyan annyi a sex, semmim nem vàltoztatott hogy bent volt a szülésnél!

2010. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az első gondolatom az volt, hogy nem akarom, hogy a párom ott legyen, mikor szenvedek. Félek, hogy ha a közelemben van, jobban elhagyom magam. És kímélni akartam a látványtól. Ő persze azt mondta, minden úgy lesz, ahogy szeretném. Ha akarom ott lesz, ha nem akarom, nem. Újabban már mondogatja, hogy lehet mégis ott szeretne lenni, mert mindenki mondja, mekkora élmény. Úgyhogy most én mondom azt, hogy minden úgy lesz, ahogy szeretné, ha akarja ott lesz, ha nem, akkor nem :-) Majd egy hét múlva kiderül!
2010. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én férjem is ott volt. Annyira fényképezett mikor kibújt a baba (Én parancsoltam rá hogy legyen kép), hogy majd fellökte az orvost. :))

Azóta is ugyanúgy kíván, pedig jópár + kiló is maradt.

2010. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!