Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet szülés elő jele! Ha...

Ez lehet szülés elő jele! Ha igen kinek mennyi idő volt utána még hátra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 37 hetes vagyok ma éjszaka a hasam alja menzi szerű fàjdalom volt reggelre elmult de nagyon sokszor felkeltem akármelyik oldalamra fordultam fájt ha a hátamra fordultam a derekam iszonyatosan fájt iletve éjszakátol kezdve estig tartó derék fájdalmam van és fáradt, kedvetlen, enni sem tudok mert ha megprobalok hanyingerem lesz szoval ma nem nagyon ettem de ez csak ma jött elő! Iletve 3 napja erős gyomorsavam van! Köszönöm a válaszokat!

2023. szept. 30. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2023. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig azt olvastam hogy ezek lehetnek a jelei.
2023. szept. 30. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az, hogy 37. hetes terhes vagy, az egyértelműen a szülés előjele, 1-5 héten belül bármikor szülhetsz.
2023. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 37 hetes vagyok, és ugyanezek megvannak már egy pár hete.
2023. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most estére viszont elég erős hányingerem van és hasmenésem volt alhasban és hüvelyben eléggé erős hirtelen jővő szurkálásokat érzek és olvastam hogy ez általában szülés előtt 24-48 orával szokott elő jönni.

37 hetes vagyok igen de a második baba és orvos szerint hamarabb jöhet.

2023. szept. 30. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor szépen meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
2023. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek voltak de 41 hétre indítani kellett.
2023. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a 34.hettol szurkalasaim voltak,és volt,hogy úgy belenyilalt a hasamba,hogy össze görnyedtem.

41.heten szültem...

Az én orvosom is azt mondta hamarabb jön majd a baba,aztán majdnem indított szülés lett a vége.

Ne siettesd,a baba jön amikor jönnie kell.

2023. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen tüneteid vannak, az orvosod próbáld meg felkeresni. Mi nem látunk beléd így, de ő meg tud nézni.
2023. okt. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!