Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kisfiamat túlhordtam 40+4...

Kisfiamat túlhordtam 40+4 Mennyi az esélye hogy a második (kislány) is túl fogom? 36+4 teljesen zárt vagyok.

Figyelt kérdés

Vagy mitől függ ez? Leírnátok veletek hogyan történt?

Nehezen viselem,az egész terhességem nagyon nehéz.

Még most is vannak rosszul léteim,és hányok is néha. :(

Vizesedek,reggel alig alig kelek ki az ágyból,ha kint is vagyok,nehezen tudok menni.

Hozzá teszem,vékony alkat vagyok. nagyon önző vagyok emiatt?

Nem bánnám ha 1 hét múlva meglenne.

Nehezen tudom ellátni az itthoni feladataim plusz a 4 éves kisfiam,aki egy örökmozgó..

Pihenni sem tudok nagyon.

Néha enni sem,mert úgy érzem minden kijön belőlem.



2021. nov. 6. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
50-50%
2021. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
ha tulhortad az elsőt,nem függ terheséged hányadik,bab nemétől
2021. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Az elsőt 40+3 (f) a másodikat 38+4 (l) de sztem ez mindenkinek más.
2021. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És könnyebb volt a második szülés? 🙃
2021. nov. 6. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán jöhet előbb, nincs összefüggés.
2021. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem, mert nagyobb lett a második majdnem egy kilóval..


És gyorsabb se volt.. igazából 3* annyi idő volt... de ettől függetlenül nem volt egyik sem olyan vészes csak míg az elsőnél minden új és nem tudod mi jön még, addig a másodiknál nem voltam olyan nagy ijedtsegben és egész jól át is tudtam élni a dolgokat...


De amúgy igazan jó volt, hogy már bennem volt a rutin, meg olyan furcsa volt az a pici baba a nagyobb mellett. 💕

2021. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
De lehet összefüggés! Az 1.babám (lány) 40+5-re született ezért, mikor a 2. terhességem végén jártam én megkérdeztem az orvost az esélyekről. Ő azt mondta, a témában több tudományos kutatás is készült és bizony azt igazolták, hogy ha ég, a an, a az 1.gyerekét túlhordta némileg nagyobb a valószínűsége annak, hogy a 2.-al is így lesz. Persze nincs kőbe vésve semmi. Nekem a 2. (fiú) végül kiírt napon érkezett, a szülés pedig gyorsabban zajlott, mint az 1.,pedig fél kg-al nagyobb volt, meg is éreztem. Kis korkülönbségnél a többedik baba gyakran rövidebb idő alatt megszületik. Nyílván ez sok tényezőtől függ. Minden jót kívánok!
2021. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
53%

Első:8eves

40+4 (24 óra vajúdás) 3800g

Második:2 éves 3200g

38+3 (4 óra első fájastól)

Harmadik:1 éves 3530g

39 (3 óra első fajastol)

Ha jön egy negyedik az már kipotyan az első fájásnál. 😊😂

2021. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!