Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen méretű Tena pants...

Milyen méretű Tena pants bugyipelenkát vegyek szülés után? A rossmannban M-es L-est láttam, de nem tudtam mi alapján döntsek a méretet illetően. Ki milyet vett?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Mérd meg a derekadat. Az alapján tudsz választani. De úgy 80 kilóig elég az M-es, afölött már inkább az L-es a kényelmes.
2023. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Dm-s is jó, és olcsóbb is.

Nekem az M-es jó volt belőle, nyúlik.

Nem vagyok se vékony, de kövér.

2023. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Semmilyet..erosebb betét.
2023. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
67 kg voltam a végén. Bőven jó volt a Tena M-es méret, de nem mindegyik fajtából. A Slim Pants esetében az M-es méret oldalt bevágott, így felvágtam ollóval picit a két szélét a korházban, hogy ne szorítson. Vittem sima Tena M-es méretet meg ezt a Slim-et, előbbi tehát jó volt a másik meg picit szűk csípőben.
2023. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Én is nehezen választottam de sokan dicsérték,végül M est vettem és nem használtam. Annyira nem véreztem mint amennyire gondoltam az elmondottak alapján. Igaz császár lett.
2023. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Szuper a saját márkás is, és jóval olcsóbb. Én 80 kiló felett mentem szülni, az M méret elég volt.
2023. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

3! Persze...mert az mindenkinek jó, ne röhögtess már! Mindkét szülés után a szobatársam megsajnáltam és adtam neki mert azt gondolták ök is hogy elég

Nek mindkétszer talán a 2. Héten volt elég akkor is 2-3 órát bírt ki

2023. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Mikor szültem, az egyik szobatárs panaszkodott, hogy oldalt mindig tiszta vér, és büdös is, ő is azt hitte, hogy elég egy "erősebb betét". Lezuhanyzott vagy 5x egy nap.
2023. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segített, hogy írtatok!😊
2023. szept. 30. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

A pelenka csomagolásán fel van tüntetve, hogy kb hány centi körfogatig nyúlik a bugyi. Kb az 5 hónapos terhes hasad méretéig csökken majd vissza a hasad szülés után, persze egyéni is lehet. Én első gyerekkel M-est vettem, 83 kg voltam szülés után, rám jött az M is, de most inkább vettem egy L-eset második gyerekhez. Ezekben van némi átfedés, és nem kifejezetten a kiló a lényeg, hanem, hogy az előző szülés után iszonyú széles maradt a csípőm, és nekem inkább így komfortos. És nem az a pláne benne, hogy a szülés utáni betét nem bír annyit, hanem, hogy a hálós bugyis megoldáshoz képest sokkal fixebb.

És másik kellemetlen tényező, nekem az eszement vér mellé, sajnos az első pár napban durva inkontinencia gondjaim is voltak, hát rendkívül jól jött az a pelenkabugyi (sajnos). De később elmúlt.

2023. okt. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!