Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes vagyok és tegnap...

37 hetes vagyok és tegnap voltam vérvételen a vizeletbe fehérje és szerintem magas a vérnyomásom már indithatják a szülést?

Figyelt kérdés
Sziasztok sokszor vagyok rosszul már mint ugy értve hogy majdnem össze esek hányingerem van gyomrom is fájni szokott fejem is és jobb oldali orombol vér jön az a magas vérnyomástol lehet gondolom ez terhesség toxéma? És egyik szemem kisebb mint a másik a szám meg bevan duzzadva. Köszönöm a válaszokat!

2023. okt. 4. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Keresd fel az orvosod mielőtt mindketten rá nem mentek. Majd szülés után,pedig a volt nyelvtan tanárodat.
2023. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Lehet toxémia! Azonnal menj a kórházba! Ez nem játék! Majd írj, mi volt!

A szem és szájduzzanat mindenképpen indokolja, hogy bemenj mielőbb!

Minden jót nektek!

2023. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mérd meg a vérnyomásod és igen,lehet. Marhára nem játék dolog, életveszélyes. Nekem hellp volt,negyed nap alatt csak úgy zuhantak az értékeim konkrétan és ebből alig volt tünetem már. Menj be a kórházba.
2023. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez szülés indítás, oka. Ez veszélyes
2023. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Lehet, már túl is van rajta...

Majd jelentkezz!


2.

2023. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ma megyek a védőnőmhöz ott lesz egy szülés orvos aki megvizsgálja a méhszájat neki mondani fogom ezeket! De van egy olyan érzésem be küld a korházba. Köszönöm a válaszokat!
2023. okt. 5. 07:01
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát nem kell mennem mert a vedőnő szabadágon van a orvos meg nem jött 🙂
2023. okt. 5. 08:18
 8/21 anonim ***** válasza:
Lement a szemedről meg a szádról a duzzanat?
2023. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8. Nem a bal szemem még mindig kisebb mint a jobb a szám még mindig be van duzzadva.
2023. okt. 5. 08:55
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,nehogy haragudj,de se egy vérnyomást nem mérsz. Gondok vannak,napokig vársz utána meg ráhagyod,hogy hát szabin van aztán ennyi. Érdekes hozzáállás.
2023. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!