Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes vagyok, meg akarják...

37 hetes vagyok, meg akarják indítani a szülést, mert fogy a magzatvíz. Ez normális érzés?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, elveszik tőlem a babám. Az eszemmel tudom, hogy nem, sőt, hiszen innentől itt lesz velem, de mégis szörnyen élem meg. Szeretek terhes lenni, szeretem, hogy szorosan velem van. Más is érzett így?
2023. márc. 9. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát bocsi de a gyerekem élete/egészsége fontosabb annál mint ,hogy szeretek terhes lenni!

Picit gonfolkodj már!

2023. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én utáltam terhes lenni,fájt mindenem,de én is aggódnék, mert hamarabb kell világra hoznod és már megszoktad,hogy a pocakodban van. Viszont a mai modern korban ez nem gond és a magzatvíz miatt muszáj világrahoznod. Gondolj arra,hogy végre a kezedbe veheted a babádat.
2023. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen egészségesen születne már.

Ne aggódj! 3 gyermekem van, 36-38 hét között születtek, indítás nélkül. Makkegészséges mind.

2023. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Én megértelek, mert nekem 35 hetesen kellett indítani (magzatvízcsorgás miatt, előtte egy pár napig visszatartották). Gondolj arra, hogy már nem jó a babádnak odabenn, azért kell kijönnie. Minden rendben lesz :-) Ha megszületett, legyen minél többet a karodban, bőrkontaktusban. A koraszülött babáknál csinálják (de az éretteknek is jót tesz ez) hogy minen nap amennyi időre tudják, legalább néhány órára, kiveszik az inkubátorból és egy szál pelenkában az anya csupasz mellkasára teszik (nálunk bebújtatták a póló alá, plusz betakartak minket kívülről). A babádnak is jó lenne ez, mert neked is, hogy érezd, még mindig veled van.
2023. márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez teljesen normális érzés, hiszen optimális esetben nem így van vége egy terhességnek, és egy (számodra) nagyon szép időszak zárul le.

De ezt tudtad, hogy átmeneti állapot lesz, azt is, hogy lassan itt az idő.

Én is nagyon szerettem terhes lenni, nehéz volt megszokni utána, hogy elmúlt, de hidd el, menni fog. A baba eléggé leköti majd a gondolataidat.

2023. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de tényleg gondolj arra, hogy a babádnak így a legjobb. Én ugyanúgy, mint a 2. válaszoló, utáltam a terhességet, alig vártam, hogy megszülessen a fiam. Índítottak 38+6-nál magas vérnyomás miatt. Nem volt sikeres az indítás, így várni kellett még 1 napot, és újra indítottak. Na ott már teljesen kivoltam, sírtam, hogy szegény kicsi fiam mennyire nem akar kijönni, és mégis rá van erőltetve 😢 de bízz az orvosban, nem véletlenül döntöttek így.
2023. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább attól van,hogy indítják,és nem magától jön. De lehet tévedek amúgy. Nálam 35+2-nél sürgősségi császár lett sajnos hellp miatt. Még ő viselte szerintem a legjobban,se oxigén,se PIC,semmire se volt szükség. Nekem többféle gyógyszer,infúzió. Én amiatt éreztem elkeseredettséget kicsit,hogy nem magától jött,hanem egyszer csak kivették,vagy hogy fogalmazzak. Az eszem persze tudta,hogy ez így volt a legjobb,legbiztonságosabb és hogy nagy mázlink volt,hogy észrevették,ma már nincs is bennem ilyen jellegű érzés. De akkor sokáig agyaltam ezeken. Szerettünk volna apás szülést,aranyórát,hüvelyi szülést,de sajnos ez ott nem jött össze(ráadásul végig problémás terhesség volt,reménykedtem,hogy na majd akkor a szülés szuper lesz). De ezeknél mindnél is fontosabb az,hogy egészséges kislányunk van. :) Nálatok időben is egészséges és hidd el nagyon gyorsan adaptálódnak a picik, nem lesz gond azzal,hogy indítanak. Lehet amiatt is érzed,mert szeretsz terhesnek lenni,de majd ha meglátod és a karodban tartod már nem fogod ezt érezni,szerintem.
2023. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!