Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tonik beindította valakinek a...

Tonik beindította valakinek a szülést?

Figyelt kérdés
Azt hallottam a tonik segíthet a szülés beindításában. Ez igaz?

2023. okt. 7. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Kinek mi, mindenkinek más. Én ittam egy kis alkoholt, jógáztam, tornáztam a labdán, sőt még szexeltünk is mikor már a babócát túl hordtam. Nem vált be😄
2023. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvos indította be.
2023. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap atomfahéjas darakását ettem, tonikot ittam, vörösbort kád melegvízben, csípőset ettem, szexeltünk, lépcsőztem, ugrálltam a fitballon, sokat sétáltam, hajolgattam... Ezt a 39.ik héttől, 40+3 - ra indítottak.... Ha nem akar kijönni akkor nem ezekkel a csodamódszerekkel fogod kicsalogatni 🤣🤣🤣 de 1 próbát megér én is úgy voltam vele 🤣
2023. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem segített.
2023. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem igen. 37+5 napon ittam egy pohárral, úgy megkívántam, utána esett le hogy ebből baj lehet, aztán este el is folyt a magzatvíz. De nekem akkor már nagyon lent volt a feje, szerintem ez is közre játszhatott
2023. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Próbáld ki, mert neked segít, másnak nem segít, vagy fordítva.
2023. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is minden praktikát végig próbáltam, majd végül besétáltam a kórházba indításra.
2023. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En nem is tudtam anno, hogy a toniknak lehet ilyen hatasa. Terhesseg alatt vegig ittam, persze csak mertekkel, mert kivantam. De az orvost kerdeztem rola utolag, azt mondta, hogy naponta tobb litert kene meginni ahhoz, hogy legyen valami hatasa, ez nyilvan nem realis.


Vegul inditottak amugy 😂

2023. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!