Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én egy 28 hetes terhes kismama...

Kicsi timy20 kérdése:

Én egy 28 hetes terhes kismama vagyok. Honan fogom észre venni hogy elfolyt a magzat víz s hogy megindult a szülés?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi! Fel fogod ismerni, összetéveszthetetlen mindkettő :) Ha folyik a magzatvíz, azt nem tudod akaratlagosan visszatartani. A fájások pedig rendszeresen térnek vissza, idővel erősödnek, ha beülsz egy kád vízbe vagy beállsz a meleg zuhany alá, nem múlnak el, hanem erősödnek, gyakoribbá válnak. [link]

[link]

2010. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy pukkanást éreztem belül,és már folyt is a meleg magzatvíz!Nem lehet eltéveszteni a jeleket!
2010. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A magzatvíz elöntött - nem lehet összekeverni semmivel! Meleg lötyi folyik belőled, amit nem tudsz visszatartani. A fájások nekem a pocakom közepénél kezdődtek - összehúzódott nagyon a méhem, és a fájdalom lehasított az alhasamba, úgy mint mikor megjön, csak éppen sokkal, de sokkal erősebben! Hidd el nem lehet ezt sem összetéveszteni semmivel.

Nem tudsz beszélni, sőt én levegőt sem vettem a fájások közben, amikor már igazi fájásaid vannak, akkor nem tudsz másra koncentrálni, csak a fájdalomra. Fel fogod ismerni.

2010. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hat belölem nem ömlött csak csordogált, de nem lehet visszatartani. Egyébként hasonlo mintha pisilne az ember, de tudod hogy nem pisilsz. Nalam csak 4 orával késöbb kezdödtek a fájások.
2010. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sikerült összetéveszteni. Valószinűleg épp a kádban lazultam mikor észrevétlenül elfolyt a magzatviz (a kórházban a doki kérdezte, hogy mikor folyt el, én meg néztem bambán, hogy miért elfolyt?). A dájások nekem összevissza jöttek. 10-15-7-10-15-5-10-8 stb. Délután 2-kor döbbentem rá, hogy ez már az, 3-ra értünk be a kórházba és a fiam 16:48-kor megszületett. Szóval, nem biztos hogy felismerhetetlen.
2013. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!