Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes nő és párjáról...

17 hetes terhes nő és párjáról most derült pánikbeteg gyógyszert szed régóta. A kismama orvosi vizsgálata az volt a diagnózis hogy vesz. Terhes a magzat (gyanított) chromosoma 03510 ez össze függhet azzal hogy az apa gyógyszert szed?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt mi innen meg nem tudjuk mondani, a gyógyszer/ek nevét sem tudjuk. Czeizel prof szerint mindössze 30-40 olyan gyógyszer van, ami károsíthatja a magzatot. Hogy az általad nem említett gyógyszer beletartozik-e ebbe a körbe, azt ő tudja megmondani, a Bolgárkerék u-ban talán telefonon is el lehet érni a Magzati Diagnosztikai Központban keresd.

Azt már nem is kérdezem, hogy teherbeesés előtt miért nem Kívánom, hogy ne legyen jó a diagnózis.

2010. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolom,hogy összefüggene,ráadásul a pánikbetegségre szedett gyógyszerektől biztos nem lesz egy baba "kromoszóma beteg".
2010. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pánik beteg vagyok, és a 11. hétig szedtem Frontine-t. Nem lett baja a babának tőle. A sógorom erős nyugtatókat és vérnyomáscsökkentőt szed, és náluk is egészséges a kisbaba. Nagyon kicsi az esélye annak, hogy kromoszóma problémát okozzon az apa által szedett gyógyszer. Mit szed egyébként?
2010. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mert elég bonyolult az ügy van egy élettársa a pasinak ő mondta.Nem is akarja a gyereket.
2010. dec. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!