Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy a császár könnyebb? Valóban az lenne?

Figyelt kérdés

Ha választhatnátok melyiket választanátok és miért?


Mi ez a "hisztéria" manapság, hogy sok kismama császárt akar? Igaz, én még csak most fogok szülni, de nem gondolnám, hogy egyik másik könnyebb lenne.


2023. okt. 23. 12:32
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
83%

30, én meg császárosként a másikból nem kérnék sosem... én mikor lehetett felkeltem, az kellemetlen volt, de utána semmi bajom nem volt. Mondták is a nővérek, ha nem hagynák el magukat az anyukák 10ből8 olyan lenne mint én, csak hát jobb szenvedni (ezt nem én mondom, ők mondták). Igaz velem aztán bajuk nem volt, semmiben nem is kértem segítséget


(igen, tudom, 0%...)

2023. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
77%

31

Velem hasonlóan történt minden, amit írsz!

2023. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
97%

30-as vagyok. Én ezt nem tudhatom. Azt láttam, hogy ők nagyon rosszul viselték. Sajnáltam is őket. Persze, nyilván nem mindig ilyen rossz ez, de akkor is.

Szerencsére nekem komplikációmentes hüvelyi szülésem volt, nem mondom, hogy nem szenvedtem, de vannak enné rosszabbak is gondolom

2023. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
25%
Mindegyik szülés jó, mindegyik szülésnek oka van. Egészséges gyerekek mindegyik végeredménye. Pénzért mindent lehet. Mindegyikből lehet jó és lehet rossz fel épülés. Hüvelyi szülés
2023. okt. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
69%
Jó, mondjuk 31-es,azzal ugye tisztában vagy,hogy nem minden embernek ugyanúgy fáj minden? Egyébként megnéztelek volna egy életmentő sürgős császárnál,ahol másnap a 20-as hematokrittal vért kapsz, ömlik belőled alulról, és a májad épp elszállni készül. Én aztán nem hagyom el magam, sok rosszat átvészeltem már,de itt még a zuhanyig is úgy kaptak el. Pedig képzeld ennek ellenére felkeltem a falat fogva és átsétáltam másik osztályra a koraszülött gyerekemhez,hogy láthassam. Most hagyjuk a programcsászárt,ahol készülsz rá előre,de ahol én voltam ott ilyen komplikációkkal voltak bent, elég rosszul néztek ki ők is. Általában a császár komplikáció miatt van. Egy hét után pedig még mindig alig ment a mozgás,pedig gyógytornász is járt be hozzám, huszonéves is vagyok, sportoltam előtte,a szobatársam pedig bellibbent 40 óra vajúdás, majd szakadás után,felpattant és ellátta a gyerekét vigyorogva. Elég sokat láttam bent, bizony a nők 90% megszenvedte. A hüvelyisek úgy szaladtak,hogy vicc volt. Úgy ahogy egy hatalmas hasi műtétnél se pattansz fel és szaladsz, úgy ez is megterhelő. Azt meg nem tudom milyen kórházba szültél,mert ahol én,ott az összes volt kollégám azt állította,hogy sokkal inkább a hüvelyi. Sőt aki szült is és a szülőszobán is évek óta dolgozik, ő is. Ez csak itt divat a gyakorin, esküszöm rengeteg barátom, ismerősöm van akinek mindkettő volt, mindenki a császárt szidja.
2023. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
72%
35, végig se olvastam. 10/8. te a maradék 2 vagy... ilyenkor jó érzés leírni, hogy bezzegnekedmennyirefájt? vagy mi vezérel?
2023. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
35%
36# Nálad empátia 0. Én nem verem a nyálam, ellenben te verted,hogy neked nem fájt és kb másnak se kellene,mert nem fáj az. :) Te vagy a sablon,hahaha.
2023. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
98%
Pont a hüvelyi szülés miatt nem akartam második gyereket. Nekem a csiklóm szakadt keresztbe😣
2023. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan van aki felhozza hogy mennyibe kerül a kórháznak egy császár? Bezzeg annak a sok alkoholista, dohányzó, elhízott embernek az ellátása nem zavar senkit, de az, hogy egy nőnek joga legyen úgy szülni ahogy akar, dönthessen a saját teste felett, az böki a szemét egyeseknek?
2023. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
75%
39# Látod. Holott jó esetben a TB-ből sok mindent nem látsz, sajnos. De ha bekerülsz sok helyen alapgyógyszerek sincsenek,mert az állam erre se költ.
2023. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!