Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farfekves esetén hanyadik...

Farfekves esetén hanyadik héten kertetek/kaptatok idopontot császárra?

Figyelt kérdés
Nem, ne jojjenek okoskodni a szuld meg, fordittasd meg, spinnin babies anyukak. Köszönöm!

#császár #Farfekves
2023. nov. 5. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk se farfekvéssel se harántfekvéssel nincs programozott császár. Terminust is túl engednek lépni vele ameddig az nst és az áramlás jó. Megvárják amíg beindul, és ha még akkor is rendellenes a fekvése akkor császároznak.


(Nekem most harántfekvéses, azért elég rendesen parázok a magzatvíz elfolyástól. Ha faros lenne örülnék, hogy nem programozott, a babának jobb ha felszabadulnak a szülést beindító hormonok.)

2023. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint az elsőnél, megvártuk, hogy beinduljon magától.
2023. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Akik a környezetemben szültek, náluk senki nem kapott első terhességnél programcsaszarra időpontot. 2-nél menet közben alakult így, közülük az egyiknél a többi terhessége volt programozott császár, egy harmadik kismama pedig enyhe toxemia miatt sürgősségi császárral szült.
2023. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ismerősnek 39. hétre adtak, de beindult előbb.
2023. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmet pár hete császározták. Első baba, faros, 40. hétre kapott időpontot és kész. A 34. héten adták az időpontot, mert hogy úgy sem fog megfordulni, túl nagy. Így is lett. Ez Kecskeméten történt.
2023. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Nalunk nincs csaszar faros babanal. Tobb odafigyelessel de meg lehet szulni.

De itt van egy kiskinai doki aki megtudja forditani a babat kintrol es bentrol is.


Am en spec a vajudas beindulasakor fordultam meg. Addig jol elvoltam farosan. Anyam jol meg is ijedt h akkor most mi van, szetrugom a hasat? 😁 De nem. Aztan 20 perc alatt kint is voltam.

2023. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 37 hetesen elfolyt a magzatvíz, időpontom még nem volt.
2023. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39. hétre kaptam időpontot, de magától megindult végül 3 nappal előbb.
2023. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Magától be indul a baba, és be fordulhat még. Orvos és kórház függő.
2023. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs farfekvésnél programcsászár. A kórházban érdeklődtem, azt mondták, hogy majd ha beindul, meglátjuk, lehet sima hüvelyi szülés is, mert 2. baba. 38. héten indult be, hüvelyi szülés, nem volt semmi gond.
2023. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!