Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után minden nőnek...

Szülés után minden nőnek megereszkednek a mellei?

Figyelt kérdés
nov. 12. 11:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
35%
Igen
nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nekem eleve a terhességektől, szülésektől, szoptatástól lett mellem. Előtte a borogatnám elmúlna típus volt. Azóta se nagy, de van és egyáltalán nem lóg.
nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem. A szoptatástól meg a tejbelövelléstől ereszkednek meg a mellek, hogy folyamatosan feszíti a tej és nyúlik a bőr. Én 22 évesen szültem és nem ereszkedett meg, sőt, még kb 4-5 hónap szoptatásnál is majdnem ugyanolyan volt üresen, utána kezdtem észrevenni, hogy üresen nem olyan, aztán már szinte teljesen tönkrement, dacára annak, hogy AAs cicim volt kiindulásnak, nem bírta a sok nyúlást.
nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mell mérettől függ, akinek kB nincs is melle annak nincs ami megereszkedjen, akinek van arra meg sajnos hatni fog a gravitáció...


Én még szülés előtt vagyok de már most lógnak. Terhesség elején a hormonoktól az átlagosnak mondható melleim megnőttek, "felfújódtak", 12. hét után meg szépen leereszkedtek... Hiába vagyok kb éjjel-nappal melltartóban.

nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez is inkább genetika lehet. Az én mellem nem ereszkedett meg, pedig két gyereket szültem, és szoptattam kb. egy évig mindkettôt. A melleim puhábbak lettek, de kinézetre nem sokat változtak. Amúgy 75B-s méretem van, szoptatás alatt is csak minimálisan lett nagyobb. De anyámnak is kicsi melle van, az övé mégis lóg.


Mellesleg én is minden ébren töltött percben melltartóban vagyok. Itthon is, kánikulában is. Így szoktam meg, inkább az zavar, ha nincs rajtam. Nem tudom, mennyire számít.

nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


5-ös most miért mondod ezt? Simán maradhatott ugyanolyan a melle mint amilyen volt.

nov. 12. 12:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
3as, nem mindenkinek a szoptatástól. nekem szülés után 2 hónappal megereszkedett, pedig nem tudtam szoptatni. Barátnőm meg 1 éves koráig szoptatta a lányát, és egy kicsit se ereszkedett meg a melle. Ez genetika.
nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Én azt nem hiszel, hogy x év szoptatás nem hatott rá, ezt pusztán fizika, ha nyújtják folyamatosan a bőr nyúlni fog, főleg 1-2 év alatt(ez látszott az én semmi cickómon is)


Aki nem szoptatott, vagy csak rövid ideig, annak elhiszem, hogy nem változott, a többiek csak túl kegyesek magukkal. Én is ismerek olyat, aki azt hiszi nem lóg a melle, melltartót sem hord, és majdnem a köldökéig lóg(és még terhes sem volt).. szóval a személyes véleményről ennyit.

nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
9, összesen 4 évet szoptattam. Szebb mint előtte. Miféle folyamatos nyújtásról beszélsz? Nem is értem. Terhességek előtt 65AA volt, azaz semmi. Szültem, belövelt lett 70C, de kb. 1 hónapig, aztán szépen visszament 70B-re és most 8 év múlva is ekkora, miután a másodikat se szoptatom 1,5 éve. Nem ugrált összevissza méretileg. Melltartót meg sose hordtam, max. szökőévente. Egyébként csak trikót.
nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező hány hetes terhes vagy, vagy Hány hete szültél? Nem mindenkinek ereszkedik meg, a mell. A mell nem függ, a szoptatás, szülés, terhességtől.
nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!