Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek szülés után "megereszk...

Akiknek szülés után "megereszkedett" kissé a hasa, és magától nem húzódott a régi formájára sok idővel sem, tornával tudtatok segíteni rajta (és mennyi idő után látszott már eredménye)?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
erre kiváncsi vagyok én is...
2015. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sandrachnologic ***** válasza:
Sajna nem. Akármennyit fogyok es akármennyit tornázok meg hasra is, Sosem szep. Mindig log. Ha 10 kilót fogyok es tornázok közben, mindenhonnan megy le, nyilvan hasbol is, de az ott egy logo bordarab. Sajna kotenyhasam lett, csak a plasztika segitene, azt meg nem vállalom be. Most a masodik babank születik néhány héten belul, vele viselni fogok haskotot szülés utan, hatha jobb lesz, de sok jot nem remelek igy sem.
2015. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam, tehát hiába fogytam le, maradt hasam, rétest lehetett hajtogatni belőle. 6 hónap, heti 3x1 óra este, ennyit tettem érte, akkor kezdett látszani, de úgy, hogy figyeltem az étkezésre, hogy ne legyen több a bevitt kalória. Mert akkor nem ért volna semmit. Konditerembe jártam, mert nekem itthon nem ment az edzés. Ahol lakom, itt helyben este 9 ig van nyitva, 8-9 ig járok a mai napig, ennek 5 éve.
2015. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is várom a csodát, de nincs. Világéletemben vékony voltam, szép feszes hassal. Két gyereket szültem egymás után, a második gyerkőc szoptatásának befejezése után elkezdtem tornázni, kevesebbet enni, és a felesleges pár kg le is ment rólam, a hasam napról napra laposodik, már majdnem olyan mint lánykoromban. A kicsi most 20 hónapos kb most nyertem vissza a versenysúlyomat.

Az alakom csini, de a hasam úgy látom sose lesz már a régi, a bőr kinyúlt, ráncos, nekem is kötényhasam van.

Tornával tudsz a hasizmokon erősíteni, feszesíteni, a plusz kilókat leadni, de a kinyúlt bőr nem áll helyre ettől. Ez van.

De attól még tornázz nyugodtan, néhány hét után már látszik az eredménye az intenzív mozgásnak.

2015. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy ti hány évesen szültetek?
2015. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

26.

-3-

2015. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kb fél év után kezdett jobb lenni. most 7hónap javulgat,ahogy látom. talán mehetek strandra,majd kiderül addig. remélem...felülésekeket csinálok,meg krémezem
2015. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 sandrachnologic ***** válasza:
En 19 évesen az elsőt, most a masodiknal 23 vagyok. Nem hinnem, hogy ez számítana olyan sokat, inkabb a genetika.
2015. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Én 31 évesen szültem, 1 gyerek van. A hasam annyira nem gáz, nem az a klasszikus kötényhas, de azért oldalról jól látható, hogy szültem. 1,5 év után sem változott magától (hogy eddig miért vártam a tornával, azt most nem részletezném). Nem voltam az a nagy sportoló szülés előtt, de ettől laposabb volt a hasam. Azért diétázni nem szeretnék, mert még vékony is vagyok magasságomhoz képest, kevesebb is a súlyom, mint szülés előtt, csak a hasam lett aránytalan hozzá. Most kezdtem el tornázni nemrég, hasizomra főleg, én is kb. fél évet tippeltem a változásra, akkor folytatom és talán futni is eljárok majd mellé.

2015. ápr. 8. 18:42
 10/14 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok. Csak akkor fuss, ha van a környezetedben futópálya, ami gumi, mert a beton a térdeknek nagyon nem jó. Nálunk a ligetben van kialakítva ilyen célra, de én inkább kondiba járok. Először szerintem erősíteni érdemes. :)
2015. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!