Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor húzódott vissza a...

Mikor húzódott vissza a hasábokra császármetszés után teljesen?

Figyelt kérdés
6 hete volt a császármetszésem. Hát még azért van hasam igaz hogy kis túlsúllyal is kezdtem. És jöttek új striak is ami viszket. Nem kellett volna ennyi idő alatt vissza húzódni a hasnak?

nov. 12. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hónapja volt császárom,úgy nézek ki mint aki 3-4hónapos várandós (alapból vékony alkat vagyok)
nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után lett látványosan jobb
nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika, és életkor függő, valakinek hízás függő. 1 vagy 2 év mire a has vissza húzódik mindegyik szülésnél
nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1 év telt el már úgy nagyjából jó.

De 6 hét az semmi, ilyen szempontból.

Alkat függő is. Én keveset híztam de egy 3 hónapig még volt hasam legalább, de szerintem tovább is.

nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én 10 kg híztam. 20 kg csak víz volt mint kiderült. 2 hét alatt ment le. De s hasam mint aki 6 hónapos terhes.. akkor csak türelem 😔
nov. 12. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért 9 hónap volt, mire kinyúlt. Plusz császárnál széthúzzák a hasizmokat és sokaknak szétnyílva marad vagy egy évig is még gyógytornával is.
nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vékonyan kezdtem,nagyon pici hasam volt végig,egy hétig bent feküdtem. Bent már az utolsó hazaadás előtti vizsgálatnál mondta a doki, hogy de lapos hasam lett. Nem is figyeltem a sok minden miatt másnak milyen, de akkor láttam, hogy tényleg sokaknál nagy pocak volt még. Szerintem genetika, kis puffadásszint volt 1-2 hónapig, utána lement. Szerencsés voltam ebben, viszont striám lett a combomon elég sok, tinikori hízásnál is lettek, most még több. Császáros voltam. Súlyom visszament,most 16 hónapos a lányom. Nálunk például anya 2 testvérénél 2-2 szülés volt, mindkettőnek lett kötényhas,anyának szintén 2,neki is pár hónap alatt lapos, azóta is. Kitudja mitől függ még. De meg még ez tényleg idő is mire alakul kérdező.
nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Nem nyugtató de tornával megpróbálok majd érte tenni. Azért elkeseredtem hogy nem lesz egyhamar olyan a hasam mint régen 😪
nov. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!