Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tart egy komplikáció...

Meddig tart egy komplikáció mentes császármetszés első szülő nőnél?

Figyelt kérdés
Lombikos kismama vagyok és császárral fogok szülni. Érdekelne, hogy ha semmiféle komplikáció nem lép fel, akkor az első vágástól számítva kb meddig tart (varrással együtt) az egész folyamat?
2023. okt. 27. 22:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 40 perc volt
2023. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
25 perc kb.
2023. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
25 perc? Oh azt pikk pakk kibírom (remélem legalábbis, mivel pánikbeteg vagyok).
2023. okt. 27. 23:05
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
40perc max 15perc alatt kinnt van a baba utána varrnak
2023. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Jó az sem vészes.

És az igaz, hogy sokan hánynak, vagy hányingerük van a műtét közben?

2023. okt. 27. 23:22
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
25 perc volt az első. Az első vágástól kb 5 perc múlva kint volt a lányom. Sok-sok történetét olvastam már, de olyat még soha ahol hánytak közben..bele gondolsz lehetetlen szinte, hanyatt fekszel lekötözve. Hányinger az lehet, mert a spinális érzéstelenítés mellekhatása lehet hogy a vérnyomás leesik, és attól hányinger lehet, de rögtön adnak valamit ellene. Rutinos császáros vagyok, már 3 volt.
2023. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6-os! Azért kérdeztem, mert néztem ilyen szülős műsorokat és ott is volt, hogy hányt a kismama császár közben, nekem barátnőm öklendezte végig a császárt, meg fórumokon is olvastam, hogy többen is hánytak már a baba kiemelése közben, vagy a helyreállítás alatt. És ez azért elég riasztó nekem, mert én az első trimeszterben sem hánytam és nem pont szülés, császár közben szeretnék.
2023. okt. 28. 00:24
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hányingerem vol,de hányás nem. Kb fél óra volt,de előtte beadják a spináris érzéstelenítést az is idő. Mondjuk én magánkórházban voltam.
2023. okt. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jaj Nyolcas! Tényleg volt hányinger? Én úgy félek tőle, hogy nekem is lesz. Eléggé szorongok a hányástól, hányingertől és hát nem nyugtat meg, hogy ezeket írjátok. Azt is hallottam, hogy ahogy a berendezést "pakolják helyre", attól van a hányinger, mert hogy az előkészítésnél kap az ember infúziót amivel kicsit feltornázzàk a vérnyomást, pont azért , mert a spinàlis érzéstelenítésnél leeshet a vérnyomás és ezt elkerülendő. Plusz ugye kap az ember infúzióba hányáscsillapítót, meg inni kell savlekötőt is. De akkor ha ennyi minden van, hogy lehetnek mégis ennyien rosszul közben? Mondjuk gondolom az izgulàs is sokaknàl közrejátszik, magamból kiindulva.
2023. okt. 28. 05:23
 10/23 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Nekem nem volt hányingerem. Az idő érzékem megszűnt közben, de nem volt hosszú. A sok adagolt gyógyszer viszont össze- vissza lengette a vérnyomásom és a pulzusom az ijesztő volt.
2023. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!