Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Belső varrat felszakadhat?

Belső varrat felszakadhat?

Figyelt kérdés
Október 2.-án volt a császarom. Már 2 hete alig volt valami vér szinte semmi csak néha halvány. Oda is figyeltem hogy ne emeljék. Már sokat erősödtem így neki álltam porszívózni. Felmosó vizet kiönteni. Eddig a férjem csinálta. Most viszont nem sok de pirosas vér jött és kicsit több. De ez sem olyan sok. Lehet az emeléstől?

nov. 17. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, de nem hiszem, hogy felszakadt teljesen a varrat, annak két hét alatt már sokat kellet gyógyulnia. Maximum egy pici része elvált, de abból nem lehet bajod. De azért inkább pihenj.
nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Belső varrat ettől ennyi idő után nem válik szét, viszont a megerőltetéstől újra felerősödhet a vérzés. A 6 hét gyermekágy, nem véletlenül van kitalálva, ha jót akarsz magadnak, addig ne te végezd a házimunkát, kimeld meg magad, a tested meg fogja hálálni. Ajánlom a császárvonal Facebook csoportot
nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
#1, hatalmas sületlenségeket írkáltál ide össze. Ha valamihez fogalmad sincs, miért szólsz hozzá? Egy belső varrat nem szakad csak így szét ennyitöl. Viszont ha felszakadna, akkor abból bizony nagy baja lenne, de hangsúlyozom, ennyitől nem fog szakadni, csak megerőltette magát.
nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
A gyermekágyi vérzés 8,de akár 10 hétig is elhúzodhat.
nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
6hét 4 napja volt. Hát én azt gondoltam át tudom venni szép lassan a férjemtől de akkor ri mit csináltatok? Az a baj nekünk nincs segítség. Ketten vagyunk. Akkor max én csak főzni mosni vasalni tudnék? 😮‍💨
nov. 17. 16:02
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Annyit csinalj, amennyit a tested enged.


En pl minimum 2 honapig nem foztem, de lehet volt az 3 is, nem emlekszem mar.

Na bumm, nem allt meg a vilag. A ferjem fozott vagy rendeltunk. Az elejen nem ereztem jol magam (termeszetes szules volt, de sok vert vesztettem, sokaig szedultem 1 perc allastol is), aztan meg mar idom nem volt, a kisfiam rajtam logott kb, alig lehetett letenni.

Hazimunkat is vagy csinaltam, vagy nem, ahogy ereztem magam, ahogy idom volt.

Tuleltuk.

nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát ezekszerint muszáj lesz pihenni. Max csak a picit ellátni. Remélem nem lesz nagyobb baj. Nem akarok most még egy műtétet 😭
nov. 17. 20:00
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
#2 es #3 válaszoló vagyok. Nem valószínű hogy baj lesz. Adj magadnak időt, egy nagy hasi muteted volt. Nekem már három csaszárom volt. Szépen fokozatosan vedd át a házimunkát, először csináljátok felesbe. Vagy egyik nap porszívózz, másik nap mossál fel. Vagy oszd 2-3 részre a házat.
nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most már nem csinálom. De több vér jön. Előtte már nem piros volt és szinte alig. Most lefeküdtem, felkeltem pisilni és egy körömnyi jött pisiléssel
nov. 17. 23:32
 10/18 A kérdező kommentje:
Menstruáció tuti nem lehet? Most erősebb lett és piros
nov. 18. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!