Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lány cicámat ivartalanítatta...

A lány cicámat ivartalanítattam. Három napja volt a műtét, és azt vettem észre hogy egy kis részen felszakadt a varrat, de tényleg kb ilyen 2 cm részen. Nem is vérzik meg semmi, aggódnom kell?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha vérzik, szivárog, beduzzad és gennyes, akkor aggódj. Az én cicám kiszedte a (ruha ellenére) a külső varratot magának, de az egyik végén a vágásnak volt egy kis "nyílt" része, de az sem vérzett, vagy dagadt be. Én varratszedésig (mivel nem tudtam, hogy kiszedte) kentem fertőtlenítővel. A doki azt mondta, hogy belülről felszívódó varrat van, úgyhogy nem lett belőle baj.
2019. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legalábbis így emlékszem erre, évekkel ezelőtt volt. Ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor egy telefonhívás a dokinak nem árt :)
2019. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn vidd vissza, öltse össze, mert az enyémnek ettől lett sérve és utána azzal kellett műteni.
2019. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondta a doki, hogy kenjem bármivel, úgyhogy nem piszkálom. Amúgy sem engedné. Nagyon ki van, kinti cica és most még 5 napig itt kell lennie egy szobában. Ül az ablakban és néz kifelé. Éjszaka rohangál a szobában,megy neki mindennek próbàlja leszedni magáról a gallért. Nyávog. Alvás nuku. Úgyhogy ki vagyunk mindketten.
2019. aug. 25. 11:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Délután van doki és délutánra mennem kell dolgozni. Nem tudom vinni. De nem vérzik neki, és tényleg csak kis helyen van szét nyílva.
2019. aug. 25. 11:06
 6/11 A kérdező kommentje:
[link] így néz ki
2019. aug. 25. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Uh! Alig van rajta fertőtlenítőszer! Az én macskám tokától bokáig ezüst színű volt. Egy telefonhívás a dokinak nem kerül semmibe.
2019. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon csúnya! Gyulladt, szétnyalt!

Gyakorlatilag 1 öltés van és az is csak a végén.

Ne haragudj, de ez a te hibád, hogy nem akadályoztad meg, hogy kiszedje a varratokat! Nem szórakozásból varrják össze, vagy mit hittél?

Én biztos kivennék 1 nap szabit és rendbe hozatnám a macskám, ... már amennyiben fontos számomra.

2019. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem nyalta szét a sebet. A fején van most is a gallér. Alig alszom amióta műtötték azaz három napja annyira figyelek rá. Nem tudod hol dolgozom itt nem így mennek a dolgok, hogy csak beszólok, hogy nem megyek aznap. De mindenképp megpróbálom holnap valaki segítségét kérni, hogy megmutassam az állatorvosnak
2019. aug. 25. 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, valahogy így nézett ki a macskám hasa, csak rajta nem gallér, hanem ruha volt, amin keresztül tudta a hasát bántani. Túl picike volt a gallérhoz.

Én is megijedtem, de 1-2 nap volt a varratszedésig, mikor észrevettem, de mivel nem vérzett, gennyezett ezért megvártam a varratszedést. Mikor visszavittem, mondta a doki, hogy a külső varratokat kiszedte magának és ne aggódjak, csak ha begyullad, feldagad stb.

Én még utána is kentem fertőtlenítővel azért. Mikor kellene visszavinned?

2019. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!