Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szülés mennyire...

Indított szülés mennyire kockázatos?

Figyelt kérdés

Még egy hetem van, hogy induljon.


Nem szeretném az indítást, mivel nagyom tartok tőle, hogy nem sikerül hüvelyi úton.


Erre mekkora esély van?


Második baba, első hüvelyi úton született.


nov. 20. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a második gyerekemet indították. 1,5 óra alatt, gátvédelemmel született meg, szóval nem feltétlenül lesz császár az indítás vége.
nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Statisztikailag igen, az indított szülések nagy része császármetszéssel végződik. Nyilván nagyobb az esélye, mint annak, hogy nem, ezt el kell fogadni.


De egy hét alatt bőven beindulhat, nekem is 40+5 hetesen bújt ki, előző este még semmi jele nwm volt.

nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Elsőt indították

7órán keresztül nyomatták az oxitocint maxon, nekem meg mozdulatlanul a bal oldalamon kellett feküdnöm, ugy vajudnom. Pokol volt. Könyörögtem a császárért, de meg sem hallottak. Sikerült természetesen szülnöm.

nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

3.lett indított közel 20 év kihagyással, így kb első szülés is lehetett volna, nem volt semmi gond simán szültem.

Az unokatesómnak 2.indított volt 7 év van a 2 gyerek között, gyorsabban megszülte mint az elsőt

nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem szombaton kezdték indítani, vasárnap újból, hétfőn a hatástalan oxi után (mikor már javasolták a császárt) eszükbe jutott, hogy burkot kellene repeszteni 🙂

Addig egyáltalán nem tágultam (nem is fájt mondjuk), de így végül sikerült megszülni, semmi extra nem volt, 3 pici öltés kellett utána.

Szerintem ha oda kerülnél, egyszerűen ne azon aggódj, hogy nem fog sikerülni, a babára és magadra koncentrálj, és mantrázd magadnak, hogy menni fog, mennie kell. Nekem bevált 😊

nov. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nálam a második indított volt, magzatvíz szivárgás miatt. Semmivel se volt rosszabb, mint az első, viszont sokkal gyorsabb volt, aminek örültem. Sima hüvelyi szülés lett.
nov. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nézd, ha most kapsz 10 választ, hogy nekik hüvelyi úton sikerült indítás után, akkor is nagyobb az esélye, hogy császár lesz, ez tény. De nyugi, nem ezen múlik, milyen anyuka vagy.
nov. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Inditottak, csaszar lett.
nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Elsőt indították, szépen megszültem hüvelyi úton.
nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!