Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyakori császár után a trombózis?

Gyakori császár után a trombózis?

Figyelt kérdés

Nagyon tartok tole.. Most olvastam, hogy a mutettol kezdve 12 hétig fent all a veszelye..

Sajnos pánik beteg vagyok es az embolianal tökre hasonlóak a tünetek mint egy pánikrohamnal..

Volt akinek lett embolia, trombózis? Mit éreztel? Mennyi idővel a műtét után volt?



dec. 2. 15:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szintén pánikbeteg vagyok. Lassan 4 éve volt a császárom,most készülök lassan a 2.ra. Semmi probléma nem volt.
dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kitartást neked :)
dec. 2. 15:23
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakori csak előfordulhat. Én kaptam elleni verhigito injekciót. Nem 12 hétig lehet utána trombózist kapni, egész életedben bármikor kaphatsz. Császár nélkül is simán. A tünetei pedig nem hasonlitanak a panikrohamhoz. Abbahagynam a hülyeségek olvasását a helyedben.
dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem ismerek olyat, aki császár után kapott volna trombózist.
dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs 50/F 2-gyerek apja .
dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem gyakori, nem tudom hol olvastad.

Szülés után amúgy a szervezet eleve úgy működik, hogy jobban alvad a vér, mindegy milyen módon szültél. De ez nem azt jelenti, hogy fixen embóliát kap mindenki.

Sok helyen még csak vérhigítót sem írnak fel sajnos, mégsem halnak tömegével a nők.

De a biztonság kedvéért be kell adni rendesen.

dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A császárvonal applikáción olvastam, hogy 12 hétig áll fent a veszélye (persze utána is meg előtte is, csak akkor magasabb arányban) és ami leírást adtak ott az embóliáról, arra írtam, hogy nálam egy átlag pánikroham is olyan érzés, szóval honnan fogom tudni, hogy most pánikolok vagy baj van.
dec. 2. 16:34
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki pl: Leidenes, az nagyobb eséllyel kap trombózist még heterozigóta forma esetén is, terhesség nélkül is, mint te császár után.

Akkor szerinted?

És heterozigóta Leidenes nem kap vérhígitót, csak ha terhes.

dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Èpp ennek elkerülésére adnak vérhígítót
dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
A mélyvénás trombózis alap tünete (ne nézz utána, mert akkor megtalálod, hogy nem mindig, de hidd el, hogy mindig) az egyik láb megdagadasa. Nem tudhatom biztosan, de valahogy azt gondolom panikroham közben nem dagad be a lábad. Semmi köze a panikrohamnak a mélyvénás trombozishoz és ha kapsz verhigitot akkor nem tudsz trombozist kapni, kérjél, nem árt.
dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!