Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hány...

Császármetszés után hány héttel szexeltetek? Orgazmus hüvelyi behatolás nélkül vagy anál szex már lehet?

Figyelt kérdés

Már nagyon ritkán jön csak egy kis folyás belőlem 7 héttel a császár után. A sebem már nem fáj, nem görcsölök, semmi. Már nagyon kívánjuk egymást a férjemmel.

Nem kioktatast kérek, hanem normális válaszokat.



dec. 10. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Bődületes marhaságot írsz 7-es.Mellesleg tisztul is még,ő maga írta."ritkán jön csak egy kis folyás belőlem". Amellett,hogy undorító,igenis fertőzés veszélyes.Az orvos pedig nem véletlenül néz meg ultrahanggal is a kontrollon,hiszen lehet olyasmi,ami nem látható.
dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmusotok lehet, csak a behatolást kerüljétek az orvosi kontrollig. 😉
dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Anál szex? Ne már, könyörgöm... A terhesség alatt meggyengülnek eleve a tartószalagok, PC izmok, a császárnál meg átvágják a hasizmod, ami tovább gyengít odalent. Eleve sem, de most így nagyon nem kéne análozni...
dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13. Szerintem sem. Hacsak nem akar a kérdező maradandó sérülést..



Maradjatok az orálnál, neked pedig valami tiszta játékszer kívülről addig. Szerintem így kibírhatató.

dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%

Kérdés, hogy volt már előtte is anál vagy most kezdenetek először?

Mi az 5. Héten mar csináltuk análisan persze óvatosan. Pont a folyás miatt inkább oda.

dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
Miután az orvos azt mondta. Ennyire nem bír magával a férjed???
dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Jöttem irigykedni. Én természetes úton szültem,és egy akkora aranyerem lett utána,mind a ház...a normál szex is kb fél év után kezdett jó lenni,és hét nyolc hónap,míg abszolút nem éreztem közben,hogy szültem..látom,igen,hogy te császárral szültel. De az orvos mondja majd meg. Ez nem játék,ennyit tényleg birjatok ki. Én szüles után két héttel nem bírtam magammal,legalább csiklót akartam (sajnos nekem soa nem ment máshogy az orgazmus),és konkrétan rákérdeztem a dokinal,behatolás nélkül szabad e...azt engedte. Két héttel szülés után volt orgazmusom,és hihetetlen érdekes érzés volt,ahogyan közben húzódott össze a kitágult huvelyem fala...elkalandoztam,bocsassatok meg. 😅🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ (Off,de az anál orgazmus tényleg létezik? Nekem még a hüvelyi sem megy..pedig reménykedtem,hogy majd szülés után...de nem. Szex témakörben nem merem kiírni,mert tuti tele van pasival,aki szét trollkodás a kérdést)
dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se megy a hüvelyi.. sose ment.. bezzeg az anális orgazmus, az ment, pedig tökre örülnék, ha menne a hüvelyi, mert nekem is olyan aranyerem lett szülés után, hogy még most is alig múlik, pedig intimtornázok, meg rostdúsan eszem. A hüvelyi szex meg még picit kellemetlen, behatoláskor leginkább (11 hónapja szültem).


Amúgy gyermekágy alatt én is nagggggyon kívántam volna a szexet, és ez normális is, mert tombolnak benned a hormonok, utána ha kizárólagosan szoptatsz, akkor általában ez lejjebb hagy. Legalábbis nekem így volt, meg orvos is mondta, hogy ez normális így.


Na de szerintem ha még van egy kis folyás, inkább várd ki az orvosi vizsgálatot, addig meg 69 és társai. :)

dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!