Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetseg utan fajdalmas...

Csaszarmetseg utan fajdalmas behatolas?

Figyelt kérdés
10hete szultem de minden behatolas faj szexnel, es kell kis ido mig mar nem faj. Nem is vagyok szaraz mint ahogy tobben emlitik. Es csak a behatolasnal, egyebkent nem faj egesz szex alatt.
2018. szept. 1. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire, hiszen nem nyúlnak a hüvelyedhez, az teljesen olyan mint lánykorodban.

Csak a vágás helye lehet érzékenyebb, amikor rád fekszik a társad, mert eléggé húzódik a 6.hét környékén még..

2018. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
1+Nem lehet, hogy esetleg valami fertőzést kaptál? mert akkkor fordulhat elő ez amiről te írsz.
2018. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Összesen 10 hete volt hasi műtéted. Ez tök normális. Legbelül kellhet maximálisan egy év is a teljes visszarendeződéshez. Légy kicsit türelemmel.
2018. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Mivel a császármetszés előtt átmossák jóddal a hüvelyt,elpusztul minden baci. Jó is,rossz is.

Ugyan ez volt a problémám. Ezt nekem az orvosom mondta.

Próbáld meg újraépíteni a hüvelyflórádat! Hátha segít.


Ui.: nekem nem segített. 2.5 éve volt a császár,valószínű, hogy ez nálam már komolyabb probléma lett. De nekem sem fáj mindig. Érdekes.

2018. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
3 Ne beszélj hülyeségeket, és ne keverd a normál szüléssel.
2018. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

5+


3 még mindig a hüvelyről van szó. Hozzá se nyúlnak, és nem fertőtlenítik belülről.

2018. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

*a császármetszés előtt átmossák jóddal


Soha. 3 db-om volt, és egyszer semm mostak át.

2018. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, lehet, hogy császármetszéssel szültél, attól még voltál terhes, bizonyos folyamatok azért lezajlottak a te testedben is. Én magam is császárral szültem, és az első 1-2 alkalommal nekem is kellemetlen volt a behatolás, mondhatni picit fájdalmas. De aztán megszűnt.

Viszont az is igaz, amit fentebb írtak, hogy fertőzés jele is lehet.

Nézesd meg szerintem magad egy orvossal, hogy nincs-e fertőzésed.

2018. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Erről sok császáros kismama beszámol, hogy az első pár együttlét olyan, mintha újra szűz lenne. Kicsit feszít, kellemetlen a behatolàs. Pár hónap alatt elmúlik. Facebookon van egy Császárvonal nevű csoport, ott szakértőktől kèrdezhetsz császárról, VBAC-ről, szoptatásról, hordozásról, műtét utáni szexualitásról, és persze lehet lelkizni is.
2018. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A hormonok is tehetik pl, lehet hogy kicsit vérbő is vagy lent, vagy ilyesmi.

A hormonok ugyanúgy meggajdulnak csm.-es szülés után, mint természetes sz.utá

2018. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!