Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem tudom elérni Apósom,...

Ha nem tudom elérni Apósom, vagy egy ismerősöm sem, akkor bevisznek a fogadott orvoshoz a mentősök vagy csak az ügyeletes kórházba?

Figyelt kérdés
Újpesten lakom és a János kórházban fogok szülni,ami nincs közel.Bár mindenki fel van készítve,hogy bármikor szülhetek,mégis félek,ha nem érek el senkit telefonon,akkor mentőt kell hívnom.De a mentősök bevisznek a Jánosba vagy csak a közelbe az ügyeletre???
2010. okt. 21. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,ha a kiskönyvedbe bele van írva a választott orvos/kórház akkor oda fognak vinni...
2010. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak az ügyeletre HA nincs a kiskönyvedbe a doki által beírva, hogy hová vigyenek. Nekem beírtam hátulra, hogy XY kórház gondozásában. Aláírás, pecsét. Mondta, hogy ezt lobogtassam, ha kell, különben a területileg illetékesbe visznek.
2010. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha benne van a kiskönyvedbe h várnak a Jánosban akkor bevisznek.Könnyű szülést:) engem is bevitt a mentő az Imrébe a 9.kerületből..
2010. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:))

Már csak 2 hetem van hátra:)

2010. okt. 21. 17:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia, én is a Jánosban fogok szülni remélhetőleg napokon belül (holnapra vagyok kiírva).

Mi taxival fogunk bemenni.

Egyébként elvisz a mentő a Jánosba, mindegy hol laksz.

De ne parázz, hogy nem érsz el senkit, és amúgy sem kell kapkodni, ha csak nem vérzel. Ráérsz nyugiban bemenni a kórházba.

2010. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.Te kinél fogsz szülni???

Azért jobb előre felkészülni...:)

Amúgy valaki azt mondta nekem,hogy oda nem fog bevinni a mentő,ezért kérdeztem...:)

De most már nyugodtabb vagyok:)

Könnyű szülést és jó babázást kívánok:)

2010. okt. 21. 18:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy nem visznek oda ahova kéred:(

Gondolom még lesz ctg-d kérj a kis könyvedbe beírást, pecséttel. Úgy még nyugodtabb lehetsz! Sok sikert!

2010. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

17,45 vagyok, Szuromi András a dokim, mára vagyok kiírva (2.baba). Épp ma délelőtt megyek hozzá, remélem lesz valami már, és végre megszülök... Nagyon türelmetlen vagyok.

És te?

2010. okt. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én a Moksony Istvánnál fogok szülni,elvileg 2 hetem és pár napom van még hátra.Már 1 ujjnyira nyitva van a méhszájam,de azért remélem a kiírt időponting kihúzzuk..:)

Írj hogy mi történt a vizsgálat során,bár lehet már bent is tartanak!???Sok sikert nektek is:)

Köszönöm szépen utolsó előtti,kedden megyek ctg-re és akkor meg fogom kérdezni és pecsétet is kérek:)

Szép napot nektek:)

(Én is türelmetlen vagyok:))

2010. okt. 22. 18:37
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi különös a Szurominál, minden rendben a babával. Teljesen zárt a méhszájam. Tegnapra voltam kiírva.

A lányomat 1 héttel előbb szültem, nem értem, miért hordom túl ezt a babát? :( De már nagyon rosszul viselem lelkileg :( Most már 2 naponta kell járni.

Minden jót neked :)

2010. okt. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!