Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell tenni,hogy szüléskor...

Mit kell tenni,hogy szüléskor a kórházba egy ágyas szobába kerülhessek?

Figyelt kérdés

dec. 19. 18:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Kifizetni egy fél vagyont vagy ismerni valami fejest
dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha van a kórházban ilyen lehetőség, akkor rákérdezel, mikor felvesznek, hogy van e egy ágyas (valószínűleg fizetős) szoba és ha van, kéred azt.
dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
65%
Nem tudom, ki és miért pontozta le, pedig az 1. válasz a helyes. Fizetni kell, vagy ismerni valakit.
dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
3, pl: én, mert nem igaz, amit ír. Akinek 5-15 ezer éjszakánként egy vagyon, az ne vállaljon gyereket.
dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom, én 2016-ban nem fizettem külön senkinek (csak a fogadott orvosomnak) és mégis egyágyas szobába kerültem.
dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Kórháza válogatja. Hívd fel őket.
dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

VIP szobának hívják. Ahol én szültem (Szombathely) covidos kismamáknak tartják fenn, mióta először megjelent a covid, így még idén sem lehetett használni, mert én kértem volna. De szerencsére így is csak kétágyasba kerültem.

Érdeklődd meg előre, van-e, és ha igen, jelezned kell, hogy igényt tartasz rá. Meg kérdezz rá, mennyi a díja.

dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Van,ahol nincs is ilyen,máshol pedig fizetős szolgáltatás,tehát,ha van üres ilyen szoba, akkor "kibérelheted".Ha épp mind téli van, akkor sehogy nem fogsz odakerülni.Illetve van olyan hely is,ahogy írták már,hogy jelenleg elkülönítőként használják, tehát nem lehet "kibérelni".
dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Hat nalunk semmit, terden allva is konyoroghettem volna, ha egyszer nem volt szabad a vip szoba, akkor nem :D

De amikor mesz szulni, ra kell kerdezni, hogy szabad-e.

Elore lefoglalni nem lehet, meg hat en speciel nem is tudtam elore, hogy mikor szulok, nem pcs volt.


2 agyasba kerultem egyebkent, meg igyis jobban jartam, mert van nalunk 6 agyas szoba is.

dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a szülésnél kell jelezni, hogy VIP szobába szeretnél kerülni (2 van, vagy szabad vagy nem). Elmész, kifizeted a csekket, fix ár van, nem számít hány napot vagy bent.
dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!