Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Buda 3. és 11. kerületben...

Buda 3. és 11. kerületben mikor szoktak bölcsibe jelentkezni általában? Ha szeptemberbe költözünk Budára 3. v 11. ker.-be, szeptemberbe lesz budapesti lakcímünk is, akkor szerintetek mekkora az esély, hogy bölcsibe kerülhessen szeptember/október-be?

Figyelt kérdés

Főként olyan érdekelne, akinek konkrétan tapasztalata, információja van 3. vagy 11. ker. bölcsibe elhelyezéssel.


Én pl. tudom, hogy ahol lakunk megyeszékhely, áprilisba kell beadni, hogy szeptemberbe bekerüljön és a városrész ahol lakunk nincs túltelítve (van sok férőhely), így be is lehet jutni és tudok olyanokat akik később "évközbe" adták bölcsibe a gyereket és azokat is el tudták helyezni.


Ilyesmi infó, tapasztalat érdekelne a 3. és 11. kerülettel kapcsolatban.



2023. jún. 30. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

III. kerületben mér lezárult a jelentkezés, megvannak az új csoportok (itt is áprili volt a határidő). NAGYON indokolt esetben vesznek fel még gyereket bölcsődébe, de ha még nincs III. kerületi lakcímkártyátok sem, akkor egyelőre sehogy.


De az lenne a biztos, ha ezzel a vezetőt keresnéd meg (III. kerületben az összes bölcsöde egy szervezet alatt van).

2023. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 11. kerületben pont most a héten derült ki, hogy kiket vettek fel. Októberben lesz még pótjelentkezés, de amennyire tudom, most is van várólista, úgyhogy nagyon ne készülj arra, hogy felveszik, és max pozitívan csalódsz. Ahogy előttem írták, itt is kell kerületi lakcímkártya, már a jelentkezéshez is.
2023. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk május 31-ig lehetett jelentkezni.
2023. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(Off, de nagyon zavaró számomra:

-ba/-be nem egyenlő a -ban/-ben-nel - főleg írásban, mert szóban még az ember elharapja az n betűt, bár az se elegáns, pl azt se mondjuk hogy zuha a zuhan helyett…)


Sajnos mi már magán bölcsiben se találtunk helyet, mikor 2 éve júliusban kezdtünk keresgélni a 11. kerületben. A körzetes esélytelen volt akkor már.

2023. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A III. kerület esetén szinte biztos, hogy felveszik a gyereket bölcsibe. A nagyobb kérdés az, hogy melyikbe. Ugyanis a bölcsik körzete maga kerület. Elméletileg lehet olyan, hogy újlaki lakosként a békásmegyeri bölcsibe veszik fel.
2023. júl. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi az, h szinte biztos? Miért?
2023. júl. 1. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg hol laktok? A 11. kerületbe pest megyéből lehet jelentkezni, bár a jelentkezés már lezárult. Én Diósdon lakom és felvették, aztán lehet azért, mert ott volt a munkahelyem.
2023. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!