Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért válnak sokan vegánná...

Miért válnak sokan vegánná gyerekvállalás után?

Figyelt kérdés
dec. 24. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én egyáltalán nem tapasztaltam.
dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem látom, hogy ez egy tömeges jelenség lenne, de az alábbi lehetséges okok jutottak eszembe:

- anyatejes a baba, és érzékenység miatt tej/tojás mentes étrendet kell tartani az anyának is, onnan csak egy lépés kihagyni a húst is.

- mivel gyerekük lett, jobban megnézik miket esznek, és a növényi alapú táplálkozást egészségesebbnek tartják

- sok idejük van és elhiszik, hogy vegánnak lenni jó, így most ki is tudják próbálni.

dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan? Statisztika? Gondolom, alapozod valamire...

Senkiről se tudok.

dec. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire alapozol? Soha nem tapasztaltam ezt.Aki vegán terhessége után, az a terhessége elött is az volt.
dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Miért válnak sokan vegánná gyerekvállalás után?"


Ez az állítás nem igaz!

dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen családot se ismerek konkrétan, pedig most nagyon sok kisgyerekes ismerősöm van 😂
dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem ismerek, aki a terhességgel összefüggésben vált volna vegánná.

Olyat igen, aki tej és tojásmentesen étkezik a baba miatt, de ő sem vegán, húst eszik.

dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak fordítva vannak ismerőseim. Konkrétan 3 anyukát is ismerek, akik vegánok voltak, ahogy terhesek lettek/ megszületett a baba szépen visszatértek a "mindenes" étrendre, vagy csak vegára.

Egyébként azokban látok rációt amit a 2. válaszoló írt

dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok vegán dolgot eszünk,de azért bőven eszünk húst is. A gyerek ugyanis allergiás lett a tejre,búzára,tojásra,szójára és még anyatejes szóval én sem ehetem.
dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyetlen egy embert sem ismerek, aki gyerekes és vegán egyszerre.


2 munkatársam van,akik vegetáriánusok,mindkettő egyedül él,csak d.gópartnereik vannak, mert képtelenek elköteleződni. Egy keresetből meg ugye luxus húst venni..

dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!