Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés alatt hogyan kell...

Szülés alatt hogyan kell adagolni a homeopátiás szereket?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülni fogok, és utána néztem milyen homeopátiás szerek alkalmazhatók a szülés alatt, és az adagolással kapcsolatban azt találtam hogy felváltva kell szedni fél óránként a Cimicifugát és a Caulophylumot 1-1 szemet belőle. Elég az egy szem, vagy szedhetek többet is, vagy azzál ártok ha többet veszek be?
2010. okt. 22. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A homeopátiás szerekben nincs hatóanyag, így bármennyit bevehetsz, ártani biztos nem fog...


Szép szülést Neked!

2010. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szülésznő adagolni fogja.Magadtól semmit ne vegyél be.
2010. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A homeopátiás szerekből mindig 5 szemet kell bevenni. És igen felváltva kell szedni fél óránként. A szülésznőnek mond, hogy szeretnéd szedni, és megmondja, hogy milyen módon. A Caulophylium, ha jól tudod méhszáj puhító, a Cimicifuga méhszáj tágító. Nekem a végén már csak az egyik félét kellett szednem, mert már eléggé ki voltam tágulva, és nem félóránként, hanem 20 percenként. Mindig mondta a szülésznő, hogy hogyan szedjem.
2010. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az ügyeletes szülésznő azt mondta, felesleges szednem. Majd jött az orvosom a vűlasztott szülésznővel, ők azt mondták, jó, hogy van.

Fél óránként 5-5 szem golyócska. Felváltva! Így a cimifugából is óránként 5, és a caulophylumból is 60 percenként vegyél be 5 golyót.

Jó szülést!

2010. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Igen én is sejtettem hogy inkább ötösével kell majd szednem, nem egyesével, de köszönöm a megerősítést.

Nem terveztem hogy szülésznőt is fogadok, és nem tudom hogy aki épp bent lesz az hogy áll a homeopátiával, ismeri-e.

2010. okt. 23. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

az utolsó nagyon jól leírta az adagolás módját. Én is így szedtem, bár nekem nem segített semmit.

De remélem neked fog. Könnyű gyors szülést!

2010. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!