Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36. hetes terhes vagyok, most...

36. hetes terhes vagyok, most szeretném elkezdeni a szülésre való felkészülést homeopátiás bogyókkal és málnalevél tea ivással. Hogyan kell ezeket adagolni?

Figyelt kérdés
Már több oldalt is végignéztem, de mindenütt más-más adagolást írnak. Málnalevél-teáról meg sehol nem találtam infót eddig. Kertünkben van málna, annak a friss levelei jók lehetnek? Mennyi kell egy napi adaghoz? És meddig kell beáztatni? Köszönöm a segítséget.
2009. nov. 30. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Málnalevél teáról rengeteg kérdést olvashatsz itt a fórumon. Keress rá. Patikában lehet kapni, tök olcsó. Rá van írva az adagolás. A homeóról pedig felvilágosít a patikus is.

40+1km

2009. dec. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is azt hittem, hogy majd a homeopátiás szerekről fel fognak világosítani a patikában, de nem. Sőt mikor bementem és mondtam mit kérek és mire csak lestek mint borjú az új kapura. Szerintem ne kísérletezz a kerti málna levéllel, a patikában lehet kapni szárítottat, 200Ft körül van egy csomag. A homeósbogyókat én innen szedtem össze: [link]

Remélem neked használni fog! Szép, könnyű és gyors szülést!

4 hós baba anyukája

2009. dec. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még korai elkezdni. Kettő héttel a kiírt időpont előtt nem javasolják.
2009. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, még korai elkezdeni, egyébként tényleg segít, nekem is úgy volt. De még várj vele. Engem felvilágosítottak a patikában ezekről, ezek szerint csak normális patikust kell kifogni.
2009. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem korai elkezdeni, én is a 36. héttől szedtem a bogyókat és ittam a teaát. Caulophylum CH9-esből 3 naponat 5 bogyót szedtem, a 40. héten napi 5 bogyót, Arnica montanaból hetente 5 bogyót. A málnalevél teából a 36. héten fél litert ittam naponta, majd napi 1 literre emeltem az adagot. De ezeket az infókat nekem a szülésznőm mondta, ő írta össze a mennyiségeket is. Így 41+4 hétre szültem első babát, aki burokrepesztés után 5,5 órával meglett.
2009. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 38. héten kezdtem el szedni, és a 39. héten szültem meg. Homeopátiát semmi esetre se szebb 4 héttel előtte.
2009. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is azt mondta a szülésznőm,h 36. héten kezdjem,de a doki előrébb hozta a szülés időpontját így 35+4 naposan kezdtük!

Cimicifuga ch15,caulophyllum ch15-öt kell szednem!Egyik nap egyikből 5-öt,másik nap másikból 5 bogyót!

És vasárnap lesz az eredeti időpont,és még mindig egyben vagyunk!

39+3 km

2009. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!