Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Debrecenben a Klínikán...

Aki Debrecenben a Klínikán szül CSÁSZÁRRAL, annak adnak böntést, és meg is katéterezik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem Debrecenben szültem, de a császárosokat MINDIG megkatéterezik. Különben hogy tudnál kimenni wc-re mikor 12 órát feküdnöd kell úgy, hogy még a fejed sem emelheted meg.

Beöntést nem tudom h szoktak-e adni, én nem kaptam. Talán azért mert sürgősségi császárom lett a végén.

2010. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a debreceni Klinikán volt császármetszésem. Mind a kétszer kaptam beöntést és persze katétert is.
2010. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 hónapja volt császárom a debreceni Klinikán,és IGEN volt beöntés és katéter is!ÉS ettől a kettőtöl féltem én is legjobban!:)))Már előtte próbáltam kibulizni,hogy ne legyen!És kellemes csalódás ért!Mert a beöntés egyáltalán nem gáz!Sőt még jól is esett,a sok szorulás után a terhesség alatt!A katétert meg akkor teszik fel amikor már hat az érzéstelenítő,tehát nem igazán érzed!Amikor meg kiveszik,háááááát kisebb gondod is nagyobb lesz annál,mint hogy vacak e a katéter kivétele:)))
2010. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,és még annyit,hogy délben mütöttek ,délután 5-re kiment az érzéstelenítő és már mentem is zuhanyozni és hozták a babám!Nem volt megszabva meddig kel feküdni!Azt mondták ,ha bírok mehet zuhanyozni!És én meg akartam bírni,mert látni akartam a lányom!!!
2010. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a katétert nem érzéstelenítés után tették fel,de nem mondhatnám hogy fájt inkább kellemetlen és amikor kiveszik akkor is,nekem utána 2 nappal még mikor pisilni mentemis nagyon rossz volt,számomra az rosszabb volt mint a be és ki helyezése.nekem 6 órát kellett feküdnöm,23:45-kor szültem és majd meghaltam volna had mehessek zuhanyozni,már alig vártam a nővért hogy kihúzogasson belőlem mindent.és mikor arra került a sor hogy felkeljek,2x majdnem elájultam.bele néztem a tükörbe olyan fehér voltam mint a fal,pedig nem tartozom a táposak közé,de akartam és megcsináltam:)ezt inkább csak elöttem szólónak írtam hogy én kicsit rosszabbul viseltem az első felkelést
2010. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem adtak beöntést, és a katétert még érzéstelenítés előtt tették be. Az elég car volt.
2010. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!