Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális vérzés szülés után?

Normális vérzés szülés után?

Figyelt kérdés
9 napja szültem természetes szülés, gátvédelemmel. Minden jól ment eddig jól is éreztem magam a vérzésem is menstruacio szerű volt eddig. Viszont most este, konkrétan elöntött a vér mintha bepisiltem volna, csak vér jött. Nem fáj semmim, jól érzem magam,van segítségem, pihenek illetve szedek vas tablettát is. De ez most nagyon megijesztett, figyelem most este magam holnap reggel pedig felhívom a védőnőt vagy a dokit.
jan. 14. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális. Azonnal hívd fel az orvosodat.
jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. Én telefonon hívtam az ambulanciát. Mondták, teljesen normális.

Én úgy voltam, hogy felálltam, es hiaba volt benn az éjszakai betét (nappal azt használtam, bár már kisebb is elég lett volna), ugy elöntött, a lábamon folyott, majd a zoknimba tocsogott a vér.


Azt mondták, ha nem jelentkezik tovább ilyen erősen, nem kell bemennem.

Utána nem is volt ilyen, a 6hetesem minden rendben volt.

jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont így jártam én is. Köszönöm a választ
jan. 15. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán normális, főleg ha előtte esetleg kicsit többet mozogtál. Én is így jártam, már alig vérezgettem, azt gondoltam milyen tuti jól vagyok, sétáltam egy nagyot a gyerekekkel és utána lepihentem, mikor felálltam elöntött a vér. Doki úgy magyarázta egy, hogy ugye a méhlepeny helyén egy seb marad, az vérzik, egyre kevésbé, ahogy gyógyul, de ha valami miatt a seb megint felnyílik visszatérhet az erősebb vérzés. Ezért hívják ugye a 6 hetet gyermekÁGYnak, feküdni, pihenni kellene, csak mostanában ez nem igazán divat és nem mindenki teheti meg.
jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor baj:


Ha az elmult 12órában óránként kellett cserélned a betéted


Nagy darabok vannak a vérben


Lázas vagy


Fura szaga van a vérnek


Illetve ha felvan dagadva a hüvelyednél vagy a gátnál a bör.

jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!