Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok 2 hónappal....

Szülés után vagyok 2 hónappal. Nem szoptattam egyáltalán mert nem volt tejem ja és természetes szülés volt. Most először jött meg. Rengeteg vér jön kb annyi mint szülés után sok alvadt vérrel főleg ha többet pihenek akkor nagy darab alvadt vér??

Figyelt kérdés
Járt mar így valaki?? Mi lett?? Vagy ez normális?? Tiszta pánikba vagyok...😔😔😔

dec. 14. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha a hat hetes kontrollon az uh-on mindent rendben találtak, akkor én nem aggódnék.

Lehet, hogy a hormonjaid még vacakolnak, meg azért történtek ott a méhed táján dolgok, lehet hogy az akkori sérülések még most gyógyulnak...

Az sem mindegy, hogy szülés után mennyi ideig véreztél, lehet volt olyan seb, ami akkor nem gyógyult meg teljesen.

Nekem szerintem átlagos volt az első mensi szülés után, de akkor már 8 hós volt a fiam, és szoptatok azóta is (+kb. 6 hétig véreztem a szülés után).

Olyanról hallottam már, akinek szülés után megváltozott a menstruáció, de azért ha a következő is ilyen lesz, akkor felkereshetsz egy dokit.

(Vagy ha olyan a kapcsolatotok, akkor most is felhívhatod, ő megmondja, hogy indokolt-e egy vizsgálat. Az én magándokim legalábbis telefonon is nagyon segítőkész, úgy van vele, hogy ne raboljuk egymás idejét, ha nem muszáj.)

dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam még kontrollon le kellett akkor mondjam az időpontom és csak 2 hét múlvára van. A vérzés szülés után tartott vagy 4 hétig tuti. Nem tudom mi lehet ez mert az első terhességemnél nem volt ilyen problémám...
dec. 15. 00:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így volt. Voltam 6 hetes kontrollon, ott is minden rendben volt, és 3 hónapra jött meg szülés után, szoptatás mellett. Olyan mennyiség volt, hogy előszedtem a szülős betétet, mert az éjszakai nem bírta, brutális volt. Aztán ismétlődött 2-3 hetente és nem járt semmilyen fájdalommal. Nagyon fura volt, visszamentem az orvosomhoz, de azt mondta normális, sajnos, a hormonok okozzák. Végül olyan 5-6 hónappal szülés után volt először menzesz szerű menzeszem.
dec. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És neked is alvadtvér darabos volt??
dec. 15. 05:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt az első menzesz, mint a tiéd. Pedig császárom volt és mosták a méhemet (átöblítették a doki szerint).
dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És hány napig volt ilyen erős?
dec. 15. 08:39
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
8 éves lesz a gyerek. Nem emlékszem. De valószínűleg minimum 5-6 napig. Mert normál esetben is nekem 8 napos, és ebből 5 erős. Gyengébb meg biztos nem volt.
dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek szülés után az első két nap mens. konkrétan kétóránkét átázós :( Nem görcsöl, de sehová nem tud menni szinte.
dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindent rendben talált a doki. Azt mondta azért ilyen erős a vérzésem mert túl vastag a méhnyálkahártyám... Hát nem tudom. De ma megint megjött so nagyon boldog vagyok h 3 hetente ezt fogom játszani🤣🤣🤣
jan. 6. 09:50
 10/11 anonim ***** válasza:

5ös, 7es vagyok.


Volt olyan, hogy a férjemnek mondtam, hogy ejtsen teherbe mert elegem van a piszok erős menzeszemből 🤣🤣.

jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!