Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár napja sokat émelygek,...

Pár napja sokat émelygek, olyan semmit sem kívánok érzés van bennem, plusz napi 3-4-5 laza székletem van (bocsi). Ez már jelezheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

Nagyon frontérzékeny is vagyok, szóval a frontok is megviselnek, sokat keményedik a hasam , meg a fent említett tünetek is vannak. Amúgy 37 hetes leszek szombaton. Sokszor vagyok hulla fáradt még, ami eddig nem volt. A méhszàj zárt a legutolsó vizsgálat szerint és minden okés a babával és velem is a dokim szerint. Jó lenne ha még bent maradna egy hetet , de közben meg várom is, hogy kint legyen végre. Ja és étvágyam is alig van kb egy hete.

Tudom, senki nem jós itt, de szerintetek lehet, hogy már nem kell sokat várni?



jan. 18. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nagyon szeretnéd már, hogy vége legyen és a kezedben tartani a kisbabád, de gondolj arra, hogy neki az a jó, ha minél tovább a pocakodban növekszik és ő még nem áll készen valami miatt. Gondolj bele mennyit tud még fejlődni 4 hét alatt!

Amúgy szerintem ez csak a front miatt van, valamint már benned van az izgalom :)

jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!