Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok 1 nappal,...

Szülés után vagyok 1 nappal, és semmi bajom nem volt eddig, de most eleggé elkezdtem szédülni. Aludni tudtam éjjel. Bajt jelezhet, vagy csak a fáradság mégis?

Figyelt kérdés

jan. 20. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkèpp szólj az orvosoknak, gondolom kórházban vagy.


Lehet vérveszteségtől, alacsony vérnyomástól.

jan. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

És ahelyett hogy az orvosokat, szülésznőket kérdeznéd, akikkel teli a kórház, ide irogatsz...

Lehet ott kéne hagyni a gyereket. Ennyi iq-val nehéz lesz életben tartani...

jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Szólj az orvosnak. Én császáros voltam, vért is kaptam a műtétkor és masnap baromira szédültem. Szóltam és megvizsgáltak kaptam infúziót és utána lett jobb. Szóval szólj.
jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Enni mennyit ettél? Én is nagyon szédültem, kérdezték, ettem-e, de csak pár falat kekszet kívántam. Ekkor megettem egy szendvicset, meg ittam hozzá egy ilyen szívószálas almalevet és tényleg jobb lett rövid időn belül. De azért szólj az orvosoknak is.
jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Erősen elgondolkodtató, hogy hogy lehet valaki annyira életképtelen és egyszerre bizalmatlan, hogy hamarabb tudakozódik laikusoktól neten, mint élőben a szakszemélyzettők.
jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

#5 Mondjuk én neten diagnosztizáltam magam, miután a szakszemélyzet elfelejtette megkérdezni, hogy pisiltem-e. 8 órája nem tudtam pisilni és fájdalom és lázcsillapítóval is baromira fájt már a hólyagom, de ugye nem tudtam mi, csak mondtam, hogy fáj a hasam.


Én mondtam net alapján, hogy katéterezzenek meg legyenek kedvesek, mert nem tudok pisilni. (És mindez magánkórház jó drágán).

jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
6, és neked fel se tűnt, hogy nem pisiltél?
jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
#7 De mondtam, hogy csak 1-2 csepp jött. Minden alkalommal azt kaptam, hogy igyak sokat, meg a tejbelövellés sok vizet visz el. A katéterbe rögtön 3/4-ig telt meg a katéter.
jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobban vagy? Szóltál?
jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves és a nem kedves embereknek is a válaszokat

Vashiányom lett, vérképet csináltak volna mindenképp, abból derült ki

jan. 21. 10:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!