Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Félek, hogy nem bírom ki evés...

Félek, hogy nem bírom ki evés nélkül?

Figyelt kérdés

37 hetes múltam és elvileg a betöltött 38.héten császár lesz. Viszont az elmúlt 3 hétben szinte minden éjjel arra kelek, hogy farkas éhes vagyok és ha nem eszem, rosszul leszek (émelygés, szédülés, erőtlenség). A cukrommal nincs gond, tehát nem emiatt van , de nekem azt mondták, hogy a műtét előtti este még lehet vacsorázni, de vizet inni már csak éjfélig. És ha megint rámtör ez az éhség, fogalmam sincs, hogy mit fogok csinálni és ha belegondolok, hogy a császár után még ki tudja mennyi ideig nem ehetek, hát teljesen kétségbe vagyok esve.

Már nem is annyira a műtéttől félek,hanem attól, hogy hogy bírom ki kaja nélkül. Ti is voltatok így?



jan. 22. 03:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon éhes voltam utána :) De mire már ehettem, addigra elmúlt nagyjából.
jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
A terhesség előrehaladtával siman előjöhet a cukorgond és nekek ez pont úgy hangzik, mint mikor valakinek leesik a véecukorszintje és ez ugyanolyan veszélyes, mintha magas lenne, sőt valószínűleg ha ilyen érzékenyen reagálsz és ennyire beesik a cukor, akkor magasra is szokott kúszni kaja után. 2 GDMes terhesseget vittem végig, pont ilyen tüneteim voltak ha leesett a cukrom.
jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!