Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magyarországon mar mindenhol...

Magyarországon mar mindenhol kötelező a VBAC? (Csaszarmetszes utani term. Szules)

Figyelt kérdés

Egyre többet hallom , mi az igaz belőle? Erőltetik mindenkepp a term. Szulest csaszar utan?

En Ausztriában lakom de semmikepp nem szertnwn ezzel próbálkozni.

Valaki tud valamit Ausztriával kapcsolatban is?


febr. 29. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én Magyarországon lakom, magán orvoshoz jártam terhesgondozásra, és tőle kérdeztem meg hogy hogy lesz a dolog, azt mondta hogy igy hogy az első császár volt, igy az én döntésem, de ő nem látja akadályát a vbacnek. Én a császárt választottam, egy rossz szava sem volt, nem is kérdezett, mondott rá semmit. Kiírt programcsászárra.
febr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem, mert a csaszar biztonsagosabb.
febr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nincs indoka a császárnak, akkor megpróbálják a vbac-et.

Nekem pont így volt, 2021ben császár, 2023-ban pedig természetes úton született meg a lányom

febr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Orvosi indoka nem volt, mégsem engedték a vbac-et megpróbálni sem. Két kórházba is jártam, mindegyik elutasító volt.

Hát ennyire erőltetik.

márc. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátnőm nemtom hány kórházat végigjárt, hogy vbac legyen, mert pont, hogy nem engedték neki. Végül második is császár lett, pedig ő nagyon akarta.

De Ausztriában szerintem ez neked nem releváns, ottani orvosokat kéne kérdezned.

márc. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Papíron a vbac-et pártolják, de a gyakorlatban inkább a császár felé terelik a kismamát, ha császárral szült korábban
márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem erőletetik, sőt, inkább a császár felé terelgetnek.
márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kórház válogatja, ott érdeklődj, ahol szülni fogsz.


Toptip: ha erőltetnék is a VBAC-t, mikor szülni mész, mondd, hogy fáj, szúr a heged, így visznek majd a műtőbe kb. azonnal. :)

márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!