Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a baba feje már nagyon...

Ha a baba feje már nagyon lent van, akkor nem is tud elfolyni a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem zárja ki? Szivárogni szivároghat? ( 38+6 )
márc. 5. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárja ki. Szivároghat is, el is folyhat.
márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülés közben is eléggé lent van a feje, aztán mégsem burokban születik. :D Bármikor el tud folyni.
márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Belilleszkedett fejnèl is el tud folyni. Akàr ,niagaraszerűen" is. Csak a köldökzsinór nem tud úgy előreesni
márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
márc. 6. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt két nappal a nőgyógyász már nem tudta a fejkörméretet mérni, annyira lent volt a feje. Két nap múlva repedt a burok, de nem lent, hanem feljebb, így minden egyes összehúzódásnál preselodott ki valamennyi, amíg be nem értünk a kórházba. Nekem olyan érzés volt, mintha egymás után pisilnék be folyamatosan. Vittem törölközőt is magam alá, azon ültem CTG-n, ne legyen baj belőle hogy adagokban szivárog ott nekik a székre...
márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Megkérdezhetem, hogy honnan tudod hogy felül repedt meg a burok?
márc. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!