Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy alakult a szülés utánai...

Hogy alakult a szülés utánai hajhullás azoknál, akik nem szoptattak semmit? Számít ez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia

első gyerekemet nem szoptattam 1 hónap után kihullott a hajam fele, a másodikat szoptattam 5 hós koráig utána hullott ki a hajam fele, a harmadikat még szoptatom van hajam, de reményem nincs.

2010. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít,mert a hajhullás ilyenkor hormonális. Én 2.5 hóig szoptattam de hozzá is tápláltam. Szedtem vitaminokat, hajerősítő kúrát csináltam, sosem volt még olyan szép a hajam mint akkor. Aztán 5 hónapos volt a lányom,rég tápszeres amikor kihullott a hajam fele. Most kezd visszanőni.
2010. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem tapis volt a babam a kezdetekkor, 8 honapig hullott a hajam aztan eszhez tert es kezdett visszanoni, nagyon sok kishajam volt, azok most 4-5 centisek
2010. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullásnak szerintem sincs köze a szoptatáshoz. Én 21 hónapig szoptattam a kisfiam. A hajhullásom akkor szűnt meg, amikor szülés után 6 hónappal megjött az első menstruációm.
2010. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi hormonok miatt nem hullik a haj a várandósság alatt, ezért utána, ahogyan csökken a hormonszint, kihullik, akár szoptatsz, akár nem.
2010. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. okt. 26. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!