Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülésből fennmara...

Természetes szülésből fennmaradó problémák? Kinek milyen problémája lett utána?

Figyelt kérdés

márc. 17. 18:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Hüvelysérv, méhsüllyedés, inkontinencia.
márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmilyen, akkor se ha lepontoztok. Kétszer szültem.
márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen, pedig 35 évesen első baba.
márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Méhsüllyedés,aranyér,de nekem császárral,viszont ez természetes szülés esetén is lett volna.
márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Méhsüllyedés, inkontinencia, aranyér, sérv, úgy repedtem szét, hogy azóta sem okés a gátam.
márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Természetes szülésnél semmilyen, császár után hegsérv.

na jó, most hogy gondolkodom, talán egy minimális aranyér, de az igazából már terhesség alatt is megvolt.

márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi. az elhizas maradt sajnos, de annak semmi koze a szules modjahoz... Max annyi, hogy tusszentesnel neha tortennek "balesetek". De ez sem feltetlen a szules modjatol van szerintem.
márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Természetes után inkotinencia (hólyag szalag szakadás), méhszáj repedés-emiatt később vetélések.

Majd a császárom után megúsztam szövődmény nélkül. Se hegsérv se semmi. Az első hüvelyi fullosan tönkre tett. Évekig "pelenkáztam" magam.

márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
Daily reminder to take my birth control…fuh szörnyű ezeket olvasni, sajnálom, hogy így megszenvedtétek :/
márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nekem is méhsüllyedés, hólyag becsúszott a hüvelybe. Inkontinencia. 32 évesen szültem. Császáros szülésről is írhattok negatívat is.

Mindenkinek nagy ölelés!

márc. 17. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!