Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ilyenkor hogy fizetik ki a...

Ilyenkor hogy fizetik ki a fennmaradó szabadságot?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, táppénzen vagyok március óta. Októberben szülök. Van még bent 16-17 nap szabadságom a 20-ból ilyenkor ezekkel ki lesz? Kifizetik? Ha igen mikor? Köszönöm

2019. jún. 9. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nalunk ugy van hogy mikor vissza mentem akkor adtak ki a tobbivel egyutt ami osszegyujt addig.
2019. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Ki igen. Ha leszámolsz.

Amugy majd kiadják mikor visszamész.

2019. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nálunk van olyan, hogy nem lehet átvinni következő évre. Ilyen esetben akkor ez nem érvényes?
2019. jún. 9. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kivettem még szülés előtt.
2019. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ebben az esetben nem érvényes, gyűlik a szabid, amíg vissza nem mész.

Esetleg, ha meg lehet beszélni, ki is veheted előre, így kevesebbet leszel táppénzen.

2019. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól jön az még, majd ha a gyereket kell beszoktatni bölcsibe, oviba, el nem veszik, ne most vedd ki előre. Ha kifizetik, az régen rossz, mert akkor megszűnik a munkaviszonyod, nem leszel jogosult csedre, gyedre.
2019. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy kiveszed szules elott, vagy mielott visszamesz dolgozni.
2019. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!