Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen klinika szülészetéről...

Mviki0220 kérdése:

Debrecen klinika szülészetéről vélemény?

Figyelt kérdés

Kinek milyen véleménye van a debreceni klinika szülészetéről?

Illetve, ha apuka bent akar lenni a szülésen neki kell apás szett vagy adnak? A listában nem szerepel amit adtak, hogy vinni kellene.


márc. 19. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, kit fogsz ki.


Velem 2 szülésznő volt, mert műszakváltás volt, az első flegma, nem túl kedves, a második meg egy angyal, örülök, hogy ő maradt ott a szülésre.


A doki kedves volt, de szültem a Kenézyben is, ott is kedvesek voltak.


A csecsemősök meg szintén vàltozóak mindkét helyen.

márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van Facebook csoportja a Klinikának és a Kenézynek, ha ott kérdezel, szerintem többen válaszolnak, illetve rá is kereshetsz, sokszor volt ez már ott téma :) én annyit tudnék hozzáfűzni, hogy én a Kenézyben szültem, szinte csak jót tudok róla mondani, ehhez képest amit a Klinikáról olvastam sokszor...hát ég és fold
márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Én mindkettőben szültem, nekem a Kenézy sokkal jobban bejött. Kulturáltabb kinézetű, jobb volt a bánásmód is.
márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Klinikán szültem, a doki elég bunkó volt, de szerencsére vele nem sokat találkoztam, a baba szinte nélküle született meg, csak akkor maradt huzamosabb ideig, míg a lepényt cibálták ki belőlem... ott már mondjuk amúgy is minden bajom volt 🙃

A szülésznők közül nekem is kettővel volt dolgom, mert pont beleesett a vajúdásom a műszakváltásba, sajnos az volt kevésbé szimpi és segítőkész, akinél végül megszültem.

Viszont a másik nagyon-nagyon kedves volt, szurkolt, hogy ne kelljen császár, és mindenben segített, amiben csak tudott, miatta pozitív élmény volt a szülés.

Én mamával szültem, szerencsére adtak mindent neki, mert nem is volt idő ezen gondolkozni, mivel hamarabb jött a babó.

márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!