Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Debrecenben? A Klinika szülészetéről érdekelnének vélemények.

Figyelt kérdés

Ikres kismama vagyok. A 30. héttől (jövőhét)be kell feküdnöm, hála Istennek nincs semmi gond, csak az ikrek miatt ez itt a rend.

Az orvosommal nagyon meg vagyok elégedve, inkább magáról a "rendszerről" nem nagyon tudok semmit. Hány ágyas szobák vannak? Milyenek az ápolónők? Hogy állnak a tisztasággal? Kell-e pénzt adni a dokin kívül valakinek? Milyen a kaja? Stb. Köszönöm, ha válaszolsz. :-)



#Debrecen szülészet
2012. okt. 31. 23:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Hívd fel a Klinikát!


Szoktak szervezni ilyen foglalkozásfélét a kismamáknak, ahol bemutatják a szülészeti osztályt. Egy nővér vezet körbe és minden kérdésre válaszol.

Megnézheted a kórtermeket is.


Azóta, hogy én voltam, már volt felújítás, ezért konkrétumot nem tudok mondani.

A fenti lehetőséggel viszont magad is megtapasztalhatod, hogy mi, merre....


Kitartást a végéhez! ;)

2012. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

én egy hónapot feküdtem bent a klinikán szülés előtt.az állapotok siralmasak,az ápolónők viszont kedvesek

négy ágyas szobák vannak,a folyosón közös a fürdőszoba,három van belőle

van egy nagy szoba,az kb 12 ágyas.szerencsére a kisebbséget igyekeznek egy szobába tenni,de figyelni kell az értékekre.

a kaja normál kórházi koszt,egy kis kiegészítés nem árt.ha normális szobatársakat fog ki az ember,akkor elviselhető a bentlét.ha van laptopod,mobilneted,az hasznos tud lenni

minden reggel menni kell a nővérszobába.nekem napi nst volt előírva,de volt,hogy hármat csináltak.ezzel elég sok idő eltelt.

vigyél magaddal domestost és egyszer használatos wc ülőkét,vagy fertőtlenítő nedves törlőkendőt,mivel az egész folyosó ugyanazt a wc-t használja,nagy pocakkal meg elég nehéz állva végezni a dolgod

én nem adtam pénzt,egy csomagot adtam a nővéreknek,hogy osszák szét egymás között kb négy ezer ft értékben

2012. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Augusztusban feküdtem bent, a terhes osztályon nincs gáz az ápolókkal, de a szülés után átkerültem a gyermekágyasok közé. 3-an voltunk egy kórterembe, na ott már bajok voltak a csecsemős nővérekkel (vagy 2 volt akiket nagyon nem bírtam) Szerintem a kaja pocsék, a tisztaság is felületes.. Ahogy az előző is írta szerelkezz fel fertőtlenítővel... Én nem adtam a dokin kívül senkinek mivel nem voltam elájulva a segítőkészségüktől...
2012. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszaitokat! Klinikán körbevezetős "bejárásra" nincs időm, mert hétfőn már be kell feküdnöm.

Azt nem tudjátok, hogy a Terhes patológiai ugyanaz mint a szülészet, vagy mások a körülmények. Nekem oda kell most bevonulnom... :-)

2012. nov. 1. 11:27
 5/19 anonim válasza:
3%
Én biztos csak magándokinál szülnék valami normális helyen...
2012. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Én többek között ezért szültem a Kenézy-ben mindennel elégedettek voltunk igaz volt dokink de rajta kívül senkinek nem adtam pénzt és mégis normálisak voltak.
2012. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

második vagyok

a patológián feküdtem,ugyanazon a szinten van,csak a másik szárnyban.ahogy felmész a lépcsőn,balra kell elmenni,majd a folyosó végén megint balra.ott van a nővérszoba,és azon az oldalon vannak a szobák.amikor én voltam bent,akkor annyi szülés volt,hogy a mi részünkön is feküdtek két szobában olyanok,akik már megszültek.

a másik oldalon,a szülészeti részen vannak fürdőszobás szobák,de vannak olyanok is,ahol nincs fürdőszoba.

én szerencsére három ágyasba kerültem szülés után,ahol volt fürdőszoba két szobához egy közös.

2012. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Van orvosod?


Nekem semmi panaszom nincs a Klinikára!

Olyan mint az összes többi kórház.

A csecsemős nővérekről meg csak annyit,hogy egy dolgot nem bírnak,ha anyuka elhagyja magát!De a dolgukat az nagyon értik!!!!

2012. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%

"Olyan mint az összes többi kórház."

Ettől még nem biztos hogy jó,sőt,nem igaz?? Ki akarja hisztis,bunkó emberek közt megszülni a babáját...? Aki nem hajlandó magánra költeni az szenvedjen csak.

2012. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Húúúú Utolsó!Látom sz@r napod van :D

Nem hajlandó magára költeni?????????????

Vagy nincs rá pénze??????!!!!!!

Te nem vagy eszednél!

2012. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!